haha, dit kan je niet serieus nemen
Rofl, dit ziet er echt te grappig uit.
Volgens mij zijn ze elkaar, en ons, aan het trollen.
Deze game is al geruime tijd uit in Japan, dus nee ze zijn ons niet aan het trollen.. Wat nou precies de game inhoudt is mij ook niet duidelijk uit de trailer, maargoed, jappen hebben nu eenmaal een andere speelbelevenis als ons..
space
Dit is toch gewoon te belachelijk voor woorden. Al zou het alleen al een gerenderd filmpje zijn vind ik dat ze er nog te veel moeite in hebben gestopt.
Vraag me af welke diersoort er uiteindelijk overblijft. Ik denk die dino.
Volgens mij gaat het spel over een verlaten Tokyo dat nu overspoeld is met planten en dieren, jij kan als een huisdier of dierentuin dier dat hierdoor ontsnapt is spelen en moet je zien te overleven.
dat sony dit nog toelaat, update dan in ieder geval de graphics en verdubbel het aantal polygonen van de beesten, dan heeft het misschien nog een kans
I love tokyo en dat alleen al zou genoeg zijn voor mij om het vet te vinden, maar dit.... dit ziet er echt te bagger uit :P
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.