binnen een jaar.....de vorige zelda is van 2006, 4 jaar is rete veel tijd lijkt me.
Kijk erg uit naar deze game. Als die ook maar in de schaduw staat van de originele kotors zal het een goede game zijn. fixed, thanks!
warcraft 1 2 en 3 gespeeld allemaal leuk, en datzelfde geld voor starcraft. diablo spellen nooit zo gespeeld zelf, maar wel een paar keer meegekeken. Als die derde er aankomt zal ik hem zeker proberen. En dan had je ook nog wat losse games zoals Lost vikings (geloof ik) en Blackthorne, ook goeie spellen. Blij dat ze er zijn en dat ze geen wanproducten leveren. Ze mogen lang zo doorgaan wat mij betreft.
ehm ja die eerste album van de spice girls was best goed te luisteren.
Twilight princess was een prime game, de beste zelda na ocarnia of time naar mijn mening, en was prima te spelen met de wiimote, en je hoefde absoluut niet als een mongool te zwaaien, kon je gewoon hangend op de bank spelen. Miyamoto zal er echt wel voor zorgen dat het goed te spelen valt, hij levert toch zelden een wanproduct.
dus pussies zijn automatisch vrouwen voor jou
Dan vergeet je nog een hele hoop starwars games van mid en laat jaren 90, Toen was bijna zo goed als elke starwars game gewoon redelijk tot goed. Als ik ergens wel een remake van zou willen zien is het wel TieFighter.
Je zou toch denken dat als die een voorbeeld gaat gebruiken voor een goedgespeelde mod dat die DotA noemt. Vet spel wat jammer genoeg vernietigd word door mensen die leaven zodra ze een keer sterven e.d.
aha, a secret passage, this is all too easy!
waarom gamen op een ps3 als er ook gewoon sodomie is