Gamer.nl
 
 

inloggen | registreren
  • Home
  • Games
  • Nieuws
  • Artikelen
  • Dossiers
  • Video
  • Community
  • Platform
    • PC
    • Xbox 360
    • PlayStation 3
    • PSP
    • Wii
    • DS
  • Forum
Preview

Scarface: The World is Yours

30 mrt. 2006 16:33 / Gewijzigd 30 mrt. 2006 16:33 / 16 reacties

Het lijkt wel de trend van dit moment. Van filmklassiekers een game maken. Het voelt een beetje als heiligschennis en met argusogen wordt er gekeken wat een game developer ervan gaat bakken. Het publiek heeft al een bepaald gevoel bij de film en het liefst willen we dat ook terugvinden in de game. Radical Entertainment nam de moedige stap om de cultfilm Scarface in een game-jasje te gieten. Het concept leent zich prima voor een game, dat voorop gesteld. Grand Theft Auto: Vice City is dan ook geinspireerd door deze film en scoorde bij gamers zeer goed. Een logische stap dus van Radical om Scarface als project te nemen, maar ook een hele enge. Laten we kijken hoe de game het er vanaf brengt in deze preview. Tony "fucking" Montana

Tony is back. En hoe! In de game kun je echt in Tony's huid kruipen, in tegenstelling tot een game als de Godfather waarin je slechts de sfeer van de film mag proeven. Al Pacino heeft groen licht gegeven aan de ontwikkelstudio om zijn uiterlijk tot in detail te gebruiken en daar hebben ze gretig gehoor aan gegeven. De verwrongen gezichtsuitdrukkingen zijn zeer gedetailleerd weergegeven en de agressie spat van Tony's gezicht. En dat voelt goed! Maar niet alleen het gezicht van Pacino is overgenomen. Ook zijn lichaamshouding, loopjes en hand- en hoofdgebaren zijn identiek.

Voor de stem van Al Pacino is echter een stand-in gebruikt. Pacino kon, naar eigen zeggen, na 20 jaar het accent uit Scarface niet meer nadoen. Pacino heeft echter persoonlijk de casting voor de stem uitgekozen en is daar zeer goed in geslaagd. De stem is niet van echt te onderscheiden. Goed, je kunt dus lopen, bewegen en praten als Tony. Daar hoort dan natuurlijk ook het vocabulair bij, want wat is Scarface zonder de goede dosis "fuck" die te pas en te onpas gebruikt wordt? De game doet in dat opzicht niet onder voor de film, de "fucks" vliegen je om je oren.

Small Talk

De game is natuurlijk niet alleen maar een grote scheldpartij. Radical heeft veel tijd en moeite gestoken in de dialogen die Tony met meer dan 200 personages in de game kan voeren. Elk dialoog bestaat uit 8 verschillende zinnen die zeer scherp en grappig zijn. Hier een voorbeeldje van een gesprek tussen Tony Montana en een beach babe:

Tony: "You look lovely today!"

Babe: "Fuck off."

Tony: "But you probably forgot about the fucking shit between your teeth."

De dialogen zorgen ervoor dat je je nog meer Tony voelt dan dat je er al uitziet. Hoewel dialogen vaak lang zijn in games en je het liefst alles snel wil doorklikken, zorgen de spitsvondige gesprekken in Scarface ervoor dat je dit toch niet doet en wil horen wat Tony er nu weer uitgooit. Eigenlijk kun je via Tony alles zeggen wat je altijd al wel hebt willen zeggen maar niet durft. En het "fuck" sausje waarmee het overgoten is doet natuurlijk ook wonderen.

Bekijk ook:

  • Weblog kwaad 216
  • Review Scarface: The World is Yours (Wii) 18
  • Memberreview Scarface: The World is Yours review door LoPo 39
  • Achtergrond Scarface persevent 10
  • Preview Scarface (E3 impressie) 17

Laatste nieuws

  • 15:09 F1 2010 komt dit najaar naar PC, Xbox 360 en...
  • 10:10 Eerste DLC van Modern Warfare 2 op 30 maart...
  • 13:04 Emergency 2012 aangekondigd voor vierde kwartaal
  • 12:15 Nintendo brengt Japanse games uit op Virtual...
  • 12:05 Nieuwe Tiger Woods gebruikt...

Reacties op: Scarface: The World is Yours

30-03-2006 18:02 | 0 |
MasterPie

..Pfjoe,

Ik dacht even dat het spel niet op de PC uitkwam (kader linksboven), maar blijkbaar dus wel Nog weinig screens en info maar ik hoop dat het wat wordt, in ieder geval beter dan The Godfather.

Maar waarom je geen onschuldige mensen kunt neerknallen?..

Avatar van Wolf
30-03-2006 20:17 | 0 |
Wolf

Om het maar in de woorden van Tony Montana zelf uit te drukken:
"I never fucked up anyone that did not have it coming"

Avatar van =HellFire=
30-03-2006 20:30 | 0 |
=HellFire=

Die trip heeft jullie brains wel fucked up zeg.

Avatar van Sakaguchi
01-04-2006 20:16 | 0 |
Sakaguchi

Quote em dan goed..

Avatar van =HellFire=
30-03-2006 21:38 | 0 |
=HellFire=

Technisch gezien andersom, lijkt mij. Waar haalde VC de mosterd vandaan? Uit films als Scarface. Juistem.

Avatar van Sund
30-03-2006 23:50 | 0 |
Sund

idd...hij is waarscheinlijk een gamer kent geen films

Avatar van Sund
31-03-2006 18:27 | 0 |
Sund

Dat is waar...

Avatar van kreative
08-04-2006 22:58 | 0 |
kreative

Nee VC lijkt veel of Scarface!

Avatar van masterchiefje
30-03-2006 22:16 | 0 |
masterchiefje

"Whattaya lookin' at? You're all a bunch of fucking assholes. You know why? 'Cause you don't have the guts to be what you wanna be. You need people like me. You need people like me so you can point your fucking fingers, and say "that's the bad guy." So, what dat make you? Good? You're not good; you just know how to hide. Howda lie. Me, I don't have that problem. Me, I always tell the truth--even when I lie. So say goodnight to the bad guy. Come on; the last time you gonna see a bad guy like this, let me tell ya. Come on, make way for the bad guy. There's a bad guy comin' through; you better get outta his way!"

30-03-2006 22:23 | 0 |

dat is dus precies waarom ik geloof dat Scarface een hele toffe game gaat worden. Wie kent er nu niet citaten uit de film. In de game kun je deze naar hartelust roepen en voel je je echt Tony Montana. En dat voelt gewoon lekker, want misschien ben ik gestoord, maar in mijn dromen zou ik best een keer met een vette gun iedereen overhoop willen knallen terwijl de grofste scheldpartijen uit mijn mond komen. Coke verkopen en schatrijk worden en een leven vol spanning en gevaar willen leven. Gelukkig mag je dromen...of dit soort games spelen ;-)

Avatar van Sund
30-03-2006 23:59 | 0 |
Sund

In the spring of 1980, the port at Mariel Harbor was opened, and thuosands set sail for the United Stades. They came in search of the American Dream.

One of them found it on the sun-washed avenues of Miami....wealth, power and passion beyond his wildest dreams.

He was Tony Montana. The world will remember him by another name....SCARFACE.

He loved the American Dream. With a vengeance


Voor jou droom kom naar nijmegen

Avatar van jmdeking
07-04-2006 00:05 | 0 |
jmdeking

Goed gezegt Sund, versieren die handel. ;-P

31-03-2006 01:24 | 0 |
Demoremda

ben razend benieuwd naar deze toen ik de screens op de eerste page zag moest ik ook aan vice city denken, en die vond ik ook erg cool dus laat maar komen

Avatar van Sund
31-03-2006 07:42 | 0 |
Sund

zijn jullie, kinder.... uit een andere tijd ofzo.

scarface is een film.......gta vice city heeft alles van SCARFACE...maar waarscheinlijk ben je daar te jong voor om dat te weten......waar gaat de jeugd van tegenwoordig naartoe

01-04-2006 19:03 | 0 |
MasterPie

Ja Vice CIty heeft het van Scarface, wat heeft het dan voor zin om hetzelfde spel te maken maar dan Scarface te noemen? Het enige verschil lijkt me dat je niemand op straat mag neerschieten MAAR je mag wel in elke zin fuck zeggen..

Avatar van Sund
02-04-2006 03:53 | 0 |
Sund

ik hoop dat hetr meer fucties heeft dan gta vice ciry....gewoon als je coke snuift dan je dan een adrelaniene kick krijgt ofo

Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.

Packshot Scarface: The World is Yours
  • Scarface: The World is Yours PC
  • Release: 20-10-2006
  • Genre: Actie, Shooter
  • Leeftijd: 18+
  • Ontwikkelaar: Radical Entertainment
  • 7 Lees de review
    Schrijf zelf een review
Packshot Scarface: The World is Yours
  • Scarface: The World is Yours Xbox
  • Release: 20-10-2006
  • 7 Lees de review
Packshot Scarface: The World is Yours
  • Scarface: The World is Yours PS2
  • Release: 20-10-2006
  • 7 Lees de review
Packshot Scarface: The World is Yours
  • Scarface: The World is Yours Wii
  • Release: 06-07-2007
  • 7 Lees de review

Ook verkrijgbaar voor: X360.

Log in om updates te ontvangen

Koop deze game vanaf €29,99

Koop deze game vanaf €29,99

Winkel Prijs Incl. verznd
bol.com €29,99 €31,94 bekijken

Screenshots

Screenshot
Screenshot
Screenshot
Screenshot
Meer screenshots (PC)

Nu op Gamer.nl

Review
Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Review
Yakuza 3

Yakuza 3

Review
Supreme Commander 2

Supreme Commander 2

Review
Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

Preview
Just Cause 2 (hands-on)

Just Cause 2 (hands-on)

Preview
Red Steel 2 (hands-on)

Red Steel 2 (hands-on)

Achtergrond
Halo Legends

Halo Legends

Achtergrond
Frŷslan breidt grondgebied uit in de Verenigde Staten

Frŷslan breidt grondgebied uit in de Verenigde Staten

Best bekeken

  • Nieuws Meer dan 25 miljoen unieke spelers ... 25
  • Nieuws Power Gig komt met gitaarcontroller... 25
  • Review Final Fantasy XIII 20
  • Nieuws EA geeft singleplayer-RPG Project M... 7
  • Review Yakuza 3 15
  • Nieuws Bigpoint werkt aan Battlestar Galac... 7
  • Games
    • Meer games
  • Nieuws
    • Overzicht
    • RSS feed
    • Meld nieuws
  • Artikelen
    • Reviews
    • Previews
    • Interviews
    • Columns
    • Achtergrond
  • Dossiers
    • Nederlandse game-industrie
    • E3 2009
  • Videos
    • Gamer.nl Video
    • Reviews
    • Trailers
    • Nieuwste video's
    • Best bekeken
    • Gameplay video's
  • Community
    • Blogs
    • Reviews
    • Previews
  • Platformen
    • PC
    • Xbox 360
    • PlayStation 3
    • Nintendo Wii
    • Nintendo DS
    • PlayStation Portable
Hosted by Exonet Internet Services Exonet
Sanoma Uitgevers © 2010 Sanoma Men's Magazines B.V
Gamer.nl is onderdeel van van de Sanoma Uitgevers groep
  • Disclaimer
  • Privacy- en cookiebeleid
  • Adverteren
  • Colofon