Treyarch heeft de details van de multiplayermodus van Call of Duty: Black Ops bekendgemaakt. In de multiplayer kunnen spelers onder andere hun verworven punten vergokken in speciale Wager Matches.
"Wager Matches zijn vier compleet nieuwe, free-for-all multiplayermodi die we hebben gemaakt voor Black Ops. Deze modi zijn speciaal voor de adrenalinejunkies", aldus design director David Vonderhaar. "Deze zijn anders dan de standaard modi waarin je levels omhoog kunt gaan", vervolgt online director Dan Bunting. "Er is een speciale munteenheid genaamd COD-Points, oftewel CP, die je in kunt zetten. Je gokt er op dat je bij de beste drie spelers eindigt. Die drie spelers krijgen al het geld en de rest raakt blut."
Wager Matches
Treyarch heeft de vier verschillende modi die in de Wager Matches gespeeld kunnen worden uit de doeken gedaan. In 'One in the Chamber' begint iedereen met een pistool, één kogel en drie levens. Wanneer een speler iemand doodt, krijgt hij de kogel van die andere speler, maar als er wordt gemist dan moeten tegenstanders met een mes worden aangevallen. 'Sticks and Stones' geeft iedereen een kruisboog, een ballistic knife (een mes waarvan het blad kan worden afgeschoten) en een bijl. Wanneer de speler de bijl gooit en iemand raakt, zal de geraakte speler blut raken. In 'Gun Game' beginnen alle spelers met een pistool, maar krijgen ze bij elke gedoodde vijand een beter geweer. De speler die alle wapens heeft gehad wint, maar wordt hij met een mes gedood dan wordt hij weer een niveau teruggezet. Tot slot is er nog 'Sharp Shooter', waarin alle spelers hetzelfde wapen krijgen en die voor een bepaalde tijd houden, waarna iedereen weer van een ander willekeurig wapen krijgt.
CP kan zowel in de Wager Matches als in andere multiplayermodi verdiend worden. Niet alleen dienen ze als betaalmiddel voor het wedden in de Wager Matches, maar kunnen ze ook gebruikt worden om killstreaks en wapens te ontgrendelen. Dit kan ook nog steeds door het verdienen van ervaringspunten. Daarnaast kan CP gebruikt worden voor het kopen van contracten met een speciale uitdaging voor de speler. Hier kan bijvoorbeeld in staan dat een speler binnen een bepaald aantal potjes vijftig tegenstanders moeten neerschieten. Wanneer dit gehaald wordt, ontvangt de speler nog meer CP.
Combat Training
Naast de Wager Matches is er een nieuwe Combat Training-modus aangekondigd, waarin spelers hun multiplayervaardigheden kunnen bijschaven tegen bots (computergestuurde tegenstanders). Deze modus zal een eigen progressiesysteem kennen. Volgens Vonderhaar probeert maar zo'n dertig tot veertig procent van alle spelers van de singleplayer ook de multiplayer, en de Combat Training-modus "moet Call of Duty aan een compleet nieuwe groep spelers introduceren die het gevoel hebben iets te missen".
Daarnaast kunnen geweren in de multiplayer naar gelieve aangepast worden. Zo kunnen er clan tags opgezet worden en kunnen diverse objecten op het geweer geroteerd en vergroot of verkleind worden. Op deze manier heeft iedere speler zijn eigen unieke geweer. Geactiveerde perks hebben ook invloed op het uiterlijk van de speler. Een speler met een Scavenger Perk heeft bijvoorbeeld veel zakken op zijn uniform.
Ook is er een mogelijkheid aangekondigd om videobeelden te maken van de multiplayermodus. Spelers kunnen hun opgenomen video's opslaan, delen en door diverse video's bladeren.
Call of Duty: Black Ops komt op 9 november uit op de PC, PlayStation 3 en Xbox 360. Er komen ook Wii- en DS-versies van de game uit.









Ik moet zeggen dat ik dit wel tof en origineel vind klinken. Ben ergens wel benieuwd!
veel van de nieuwe game modi zijn al jaren mods van css , niks vernieuwend gewoon goed gestolen :)
veel van de nieuwe game modi zijn al jaren mods van css , niks vernieuwend gewoon goed gestolen :)
veel van de nieuwe game modi zijn al jaren mods van css , niks vernieuwend gewoon goed gestolen :)
Beter goed gejat dan slecht bedacht.
Ah oke, CSS leek, dus vandaar onbekend voor mij. Thanks voor de info iig!
En CoD4 bestaat GunGame ook als mod (en het lijkt me niet dat je daar ook een leek mee bent :P ).
Ja. Hoor je ook van die rare stemmen roepen: DOUBLE KILL! KILLINGSPREE!
Mischien speelt hij op console, heb je geen mods op.
Ik lees hier: "Het lijkt er niet op dat de coöperatief te spelen zombiemodus uit Call of Duty: World at War ook zijn opwachting zal maken in dit deel. Treyarch heeft laten weten dat praktisch alle belangrijke elementen uit de multiplayermodus van Black Ops zijn onthuld."
Zombiemodus is coöperatief en zit in WaW onder het singleplayer menu. Dus dat de zombiemodus niet is onthuld wil niet zeggen dat die er niet in komt. Ze hebben nog niets hier over gezegd omdat het niet bij de multiplayer hoort.
Verder lijken die wager matches mij wel een goede gamemodus. Een 'noob' zal er waarschijnlijk nooit winnen van een 'pro' omdat je de zelfde wapens hebt.
Klopt helemaal, goed opgemerkt.
Inderdaad, dit heeft niks met de multiplayer te maken.
Klinkt iig alsof ze er over nagedacht hebben! En klinkt zeker spannend! Al denk ik niet dat ik die wager-matches ga doen, omdat ik zeker weten al mn geld verlies daar..
klinkt idd meer als een manier voor mensen die zowiezo al geen moeite hebben punten te verzamelen om nog sneller meer te krijgen
Sluit ik me geheel bij aan. Ben al bijna Prestige 3, maar niet bepaald door mijn killstreaks. Ik ben al blij als ik (per ongeluk) 4kills op rij heb. Zal me dus niet eens vertonen in die CP maps.
heeft deze nou nog steeds zo'n clusterfuck aan killstreak rewards?
dubbel :S
Er zijn inderdaar nog aardig wat killstreaks. Maar wat wel is: Killstreaks bouwen geen killstreaks op.
Wat je dan wel zult zien is dat mensen iets meer gaan campen.
Ik heb ook gehoord welke killstreaks en perks er waren. Let wel op ik heb het gehoord. Dus ik weet niet of dit definitief is.
Killstreaks:
3 Spy plane
3 RC car
4 counter spy plane
4 sam turret
5 care package
5 napalm strike
6 sentry gun
6 mortar team
7 attack heli
7 valkyrie rockets
8 blackbird
8 rolling thunder
9 chopper gunner
11 attack dogs
11 gunship.
Perks:
1e: lightweight, scavenger, ghost (uav jammer), flak jacket en hardline
2e: hardened, scout, steady aim, sleight of hand, warlord (bling)
3e: marathon, ninja, second change (final stand?), hacker (sit rep/bomb squad) en tactical mask (wat waarschijnlijk tegen flashgrenade helpt)
Je kunt deze killstreak en perks OOK kopen met CoD points (CP). Wat de prijzen dan zijn weet ik niet zeker.
Dat is inderdaad hoe het ongeveer op Kotaku staat. En die hadden hands-on info.
Dus ik denk dat dit wel redelijk definitief is. Nice dat er geen game ending rewards meer zijn, maar k*t dat de attack dogs er weer zijn.
kotaku.com/5628193/call-of-duty-black-ops...
naja, 11 killstreak, met handmatige kills. Dat moet niet zo afschuwelijk zijn.
Geinig, doet me erg denken aan Bet on Soldier. De eerste FPS die dit systeem op de markt bracht.
wie gameplay van Black ops wil zien:
www.youtube.com/watch?v=fqwLMzYcFV8&feature=youtu.be
Het is wel met commentaar van Hutch (voor de gene die niet weten wie dit is: een bekende youtuber van machinema
Nog een opmerking op het artikel: (sorry als ik zo lastig ben :P)
"In 'Gun Game' beginnen alle spelers met een pistool, maar krijgen ze bij elke gedoodde vijand een beter geweer. De speler die alle wapens heeft gehad wint, maar wordt hij met een mes gedood dan verliest hij alle wapens weer."
Volgens mij zeggen ze in het filmpje als je wordt geknifed: you get demoted by one tier. En volgens mij is one tier één wapen
Verdorie, heb je weer gelijk :). Excuses voor de fout, is aangepast.
supervet, gungame speel ik ook altijd in cs en is verdomd verslavend! kom maar op hiermee.
Klik hier om alle reacties te tonen