Starcraft II: Wings of Liberty krijgt ergens in het midden van september de eerste grote patch. Dat heeft Blizzard Entertainment bekendgemaakt op Battle.net.
Patch 1.1 brengt onder meer verbeteringen aan de balans aan. Zo wordt de effectiviteit van de Zealot Rush van de Protoss teruggedrongen en kost het meer tijd om een Terran Reaper te kopen. Daarnaast gaat de kracht van Terran Siege Tanks omlaag wanneer zij in Siege Mode zijn en brengen Terran Battlecruisers minder schade toe aan grondeenheden. Verder verliezen de Zerg Ultralisks hun ram-aanval, aangezien deze minder sterk bleek dan zijn gewone aanval en introduceert de patch de Amerikaanse hotkeys, inclusief die voor linkshandigen, wereldwijd.
Starcraft II: Wings of Liberty verscheen op 27 juli op PC en Mac en is het vervolg op Starcraft, dat in 1998 uitkwam. De game speelt zich af in de 26e eeuw ergens ver in de Melkweg en draait rond de facties Protoss, Terran en Zerg.









wat? terran word echt hard generfd :( ik moet zeggen tanks in siege mode was wat overpowerd, vooral boven op een heuvel maar battle cruisers? die zijn echt duur en niet super goed, ik snap niet dat ze die nog minder sterk maken. beter nerf void rays die zijn echt veelte goed.
Wat is nerven?
Edit: Was geen geintje van de vraag, wel van de link. ;)
Bedankt!
ik hoop dat je een geintje maakt...en anders en.wikipedia.org/wiki/Nerf_(computer_gaming)
Ik wist t ook niet bedankt voor de link.
Als ik jullie zo hoor zitten er hier heel wat serieuse SC2 spelers :p
dit geeft mooi weer wie er gemiddeld zoal Starcraft 2 speelt :p
Tja ik speelde het "gewoon" als een RTS.
En tuurlijk had ik wel wat meegekregen dat er grote tournooien in zijn en dat het eerste deel word gezien als de heilige graal van RTS (Hoewel we allemaal weten dat dat Total Annihilation of C&C moet zijn).
Overigens wel een fijn spel :)
tanks was te voorzien, de battlecruiser is bijna niet te stoppen als je er 6 of meer hebt (niet zonder aanzienlijk veel supply erin te zinken tenminste)
wat er hiet niet zo duidelijk bij vermeld wordt is dat de cooldown op warpins 23 seconden wordt ipv 21
dit gaat echt krap worden voor protoss macro.....mischien wel een shift naar sneller meer robo's en stargates ipv gewoon 3-4 extra gates te droppen als je je natural haalt
kan niet wachten op de hele lijst, verwacht wel dat de echte core problemen nog niet worden aangepakt voor met name zerg, en dan vooral het gebrek aan openers dat ze hebben en alleen maar kunnen reageren
een FA zerg naai je nogal hard namelijk als je rushed, zelfs harrass op 1-base roach maak je het ze redelijk moeilijk
wat ik toch iets TE vind (mischien moeten ze de morph tijd voor t2 wat omlaag gooien)
Helemaal eens met je uberik, battlecruisers zijn extreem langzaam en kosten #$%^ veel minerals en zijn zo makkelijk te counteren met viking's etc.
Ik voorzie een toekomst waar battlecruisers nooit meer gebruikt worden, want zelfs nu zijn ze zowat nutteloos.
Als dat zo is past Blizzard het wel weer aan. Dat blijven ze de komende 10 jaar nog wel aanpassen en finetunen. Niet zo snel gaan zeiken.
Terran wordt inderdaad zwaar aangepakt. Nou moet ik zeggen dat die Reapers ongeloof snel en irritant zijn. Dat deze ietsjes worden teruggeschroefd is begrijpelijk. Vind de Zealot rush ook niet al te machtig. Siegetanks zijn wel oppermachtig tegen grondeenheden. De schade die zijn kunnen aanrichten. Dit is allemaal begrijpelijk.
Snap alleen het terugdringen van de Battlecruisers niet. Deze zijn helemaal niet zo machtig als het lijkt. Evenals Cruisers van de Protoss welke flink wat kracht heeft verloren sinds deel één.
In ieder geval goed bezig bij Blizzard. En wat een geweldig en ongelooflijk verslavend spel.
Ik vind de Reapers juist perfect uitgebalanceerd, de Zealot rush mag wel iets meer generfed worden.
ga marrow v idra kijken (http://day9tv.blip.tv/file/4049854/)....die 3/5 reaper die hij daar doet is monsterlijk goed tegen zerg
lekker reapers rushen, en zodra hij genoeg roaches eruit heeft om die bal reapers het lastig te maken heb jij leuk je marine/marauder mix al klaar staan, en ben je bezig met medivacs en siege tanks
en dat alles terwijl de zerg dik zijn larva heeft lopen zinken in lings en roaches om die reapers van zich af te houden en dus een shit econ heeft
Zealot kun je met terran echt enorm simpel tegenhouden, gewoon met reapers schieten en wegrennen en dan weer schieten. Geen schijn van kans.
lol frakfreak, check dit en zeg het nog eens:
- IdrA vs Morrow g2 IEM Grand Finals-
www.youtube.com/watch?v=vO_JWqogRNc
(lol, ik heb de link veranderd naar Psy cast)
Dat is precies de reden voor de Reaper nerf.
De Zealots worden generved, in verband met een proxy rush tegen Zerg.
-IdrA interview about Starcraft 2 and recent patch 1.1-
(Fake maar lol)
www.youtube.com/watch?v=pHG40AdYfJ0
IdrA lijkt daar compleet uit zijn doen. Normaal gesproken is een reaper rush wel heel vervelend voor een zerg speler (speel zelf zerg in platinum league) maar zeker niet zo dodelijk als dit als je het wat beter aan pakt.
Die reapers zijn perfect en ook heel makkelijk af te slaan als je gewoon weet hoe. Alleen dat ze die gaan nerfen argh. Ook niet eerlijk dat dan die zerglings wel gewoon op volle snelheid mogen blijven lopen. Bah.
Maar voor die zerglings kan je meestal je ingang afsluiten. Gaat met Reapers niet lukken. Maar de Reapers worden toch niet zwakker, duurt alleen langer voor ze klaar zijn.
Eh, je speelt geen Zerg zeker?
Niet eerlijk dat Zerglings op volle snelheid mogen lopen?
Het is supermakkelijk een 6pool te stoppen, dus huh?
Daarnaast is het voor een Zerg speler zelf lastiger rushende Zerglings te stoppen, dan voor andere rassen.
Klopt, sixpool is wel ongelooflijk snel.
6pool is een all in....als je hem weet te scouten win je
Waar blijft de chat box :/...
Dat komt in een van de volgende patches :)
1: Daar gaat m'n reaper rush.
2: Ultralisks gebruikte ik al bar weinig omdat ze gewoon te zwak zijn. Sloom en hulpeloos zonder support.
3: Even een gebedje doen voor de Dark Templars. Hopelijk worden die nooit generved want met 8/10 zijn ze kickass sterk. Misschien een beetje overpowered zelfs maar mij hoor je er niet over klagen.
Mja, kost wel veel resources dat laatste. ;-)
Enorm veel en het duurt ook even voordat je die kan produceren.
Klik hier om alle reacties te tonen