Killzone 3 is definitief in ontwikkeling voor PlayStation 3. Dit maakte Jack Tretton, directeur van Sony Computer Entertainment America, bekend in een interview met website Gametrailers.
Tretton kan niet beloven dat Killzone 3 getoond wordt op de Electronic Entertainment Expo dit jaar. Het evenement, dat in juni wordt gehouden in Los Angeles, is de meest bekende gamebeurs ter wereld en bevat elk jaar vele nieuwe games.
Killzone 2 is een futuristische shooter voor Playstation 3 waarin de speler in de huid kruipt van de oorlogsveteraan Sev. Samen met een speciale eenheid reist hij af naar de planeet Helghan, waar de vijand van het menselijke ras vertoeft. Of het verhaal van Killzone 3 hierop verder borduurt is niet bekend. De game is ontwikkeld door Guerrilla Games, een Nederlandse ontwikkelstudio. "Guerrilla is van ons en ze hebben prima werk geleverd met Killzone 1 en 2", aldus Tretton.









Nu het filmpje waarmaken met de gfx van e3 2006. Deel 2 was fail.
Deze comment is verborgen omdat het een reactie is op een slecht beoordeelde comment. Toon comment
Gefeliciteerd, je hebt de 'kutopmerking van de dag award' gewonnen!
Gefeliciteerd je hebt de kutkop award van het jaar gewonnen :D
Deze comment is verborgen omdat het een reactie is op een slecht beoordeelde comment. Toon comment
*sigh*
Deze comment is verborgen omdat het een reactie is op een slecht beoordeelde comment. Toon comment
Cyclonic, je faalt en Baukereg dist je daarom. Maak het nou niet erger dan het al is.
Killzone 2 zat echt heel erg dicht in de buurt van die trailer! Dus ze hebben het zeker wel waargemaakt
Hoop dat ze niet te veel gaan concentreren op gfx. Gameplay moet prioriteit zijn. Hoop dat ze iets nieuws doen.
Dat 1st person cover systeem uit deel 2 vond en vind ik wel heel erg vet hoor.
Sorry man, kan je niet volgen. Ik bedoel dat ze bij deel 3 niet net als veel ontwikkelaars te casual gaan ontwikkelen en niets nieuws doen.
Maar die coverstysteem was wel cool, hoop dat ze nu ervoor zorgen dat je het ook online kunt gebruiken.
ik voorspel een topper!
Dit was natuurlijk al te verwachten na het succes van deeltje twee. Ik heb geen PS3, maar anders had ik volmondig gezegd: "Laat maar komen!"
Van 't weekend al wat dingen over gelezen, dat Sony met de PS3 en Killzone 3 de 3D-toer op wil. Geen flauw idee overigens of dit uberhaupt mogelijk is met de PS3 maar toch.
Overigens een beetje non-nieuws. Na het gelweldige deel 2 zijn ze natuurlijk meteen doorgegaan met een vervolg. Ik hoop overigens wel dat ze de MP veranderen, die vond ik zelf niet echt sterk.
Wel een instant-buy voor mij. Groot Killzone-fan en natuurlijk onze jongens blijven sponsoren!
Dat wisten we al voor Killzone 2, dat er een deel 3 zou gaan komen.
Herinner me nog een interview met iemand van Guerilla dat waarin hij zei;''Er word in Killzone 2 al gerefereerd aan andere planeten( andere planeten dan Vekta, de aarde en helghan) daar kunnen we in een volgend deel meer mee doen'' waarmee hij eigenlijk al zei dat er een deel 3 ging komen.
Iets anders kun je ook eigenlijk niet verwachten, killzone is de beste exclusieve shooter op de PS3.
Er moest ook gewoon wel een Killzone 3 komen met het einde dat Killzone 2 had. Oo dat wordt echt heel vet! Killzone 2 was echt goed. Ik hoop dat hij nog vetter wordt dan KZ2!
Ze moeten dan wel alleen die zelfgemaakte spawnpointen weghalen, want heb geen zin om weer tegen spawnkillers te rellen in elk potje van KZ2.
Killzone 2 was echt een super vette game imo, zowel gameplay wise als graphics wise (graphics waren op sommige punten in het spel echt insane mooi) dus deeltje drie ontvang ik dan ook met open armen!
ik voorspel dat het een groote toppr gaat worden want kz2 was al een grootte toppr en kz2 is een heel leuke game om te spelen en hoop dat kz3 het ook word
Moet die baas uit deel 2 nog ff killen trouwens :P
Ik vond (en vind) deel 2 echt geweldig. Gameplay was goed en het zag er goed uit. Het enige echte minpunt vond ik de laadtijden in het spel zelf. Dat moet in deel 3 echt beter. Verder: supergame.
Serieus! Stop met dingen jatten uit gametrailers filmpjes >_>
Het was helemaal geen echte bevestiging.
Het kwam er op neer: Ja, er komt een Killzone 3. Of dit op de PSP, PS4 of PS3 is. Met of zonder PlayStation Move. Daar is allemaal niets over gezegd.
Al was het na deel 2 eigenlijk al bestwel obvious dat er een deel 3 zou komen. Open einde, lovende kritiek, goede verkoopcijfers. Zou het?
Zo worden er hiel wel vakere loze uitspraken omgevormd tot een compleet nieuwbericht. Zoals hersenspinsels van Michael Pachter in de Bonus Round op gametrailers.com.
Doe maar niet...