THQ werkt aan zes downloadbare games
15 mrt. 2010 12:29 / Gewijzigd 15 mrt. 2010 12:29 / Door: Marvin van Kempen / 3 reacties / Bron: VG247
Uitgever THQ wil maximaal zes downloadbare games uitbrengen binnen nu en het einde van volgend jaar. Een aantal van deze nieuwe games is gebaseerd op populaire bestaande reeksen van de uitgever.
Danny Bilson van THQ geeft aan dat de uitgever deze titels op een "agressieve" manier naar PlayStation Network, Xbox Live en PC gaat brengen. THQ wil door downloadbare games gebaseerd op bestaande franchise uit te brengen die series meer bekendheid geven bij de consument. Dit moet de verkoop van games die in de winkels verkrijgbaar zijn ten goede komen.
Daarnaast is de uitgever van plan haar downloadbare games in de toekomst gratis aan te bieden. Het is nog niet bekend om welke games het hier zou kunnen gaan.
Laatste nieuws
Reacties op: THQ werkt aan zes downloadbare games
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Gamer.nl videoPro-gamer Grubby: "Volgend jaar ove...53
- NieuwsStarCraft II heeft last van enkele ...16
- Nieuws'PS3's updatesysteem verbeterd vana...21
- AchtergrondLogitech G19 Keyboard for Gaming25
- ColumnGoede Achievements: meer dan alleen...37
- NieuwsUncharted 2 krijgt vanavond een update2

















lekker vaag
DejavĂș, heb et idee dat ik dit nieuwsbericht al eerder heb gelezen (misschien iets uitgebreider, maar 100% nieuw is dit volgens mij niet)
gratis games weg geven? zeker zoiets van; als je voor tachtig euro aan digitale games koopt krijg je er gratis tetris bij