Activision gaat de Call of Duty-reeks uitbreiden naar nieuwe genres, uitbrengen in nieuwe regio's en zich nog meer richten op digitale content. Daarnaast gaat ook de studio Sledgehammer Games aan Call of Duty werken.
Dit najaar moet de nieuwe Call of Duty van ontwikkelaar Treyarch verschijnen. Treyarch maakte eerder Call of Duty 3 en Call of Duty: World at War. In 2011 verschijnt er wederom een nieuwe Call of Duty, al is het nog niet bekend welke studio die game maakt. Daarnaast werkt Sledgehammer Games, de studio die is opgericht door voormalige werknemers van Electronic Arts Glen Schofield en Michael Condrey, aan een game die de Call of Duty-reeks naar het actie adventure-genre moet gaan brengen. Activision meldt dat het nieuwe wegen in wil slaan met de franchise, zoals hoogstaande digitale content voor de serie, nieuwe regio's waar de serie uit moet komen (waaronder Azië), nieuwe genres en nieuwe digitale zakenmodellen.
Infinity Ward
Gisteren werd bekend dat Jason West en Vince Zampella, de oprichters van Infinity Ward, na een vergadering met Activision Blizzard waren ontslagen. Infinity Ward is verantwoordelijk voor de eerste twee Call of Duty-games, waarna het met Call of Duty 4: Modern Warfare een nieuwe weg insloeg: de serie draaide voor het eerst om moderne oorlogsvoering. In 2009 kwam Call of Duty: Modern Warfare 2 uit, dat veel verkooprecords brak. Activision vermeldt niet welke positie Infinity Ward in zijn nieuwe strategie voor de Call of Duty-serie in gaat nemen.









tot ziens cod franchise
Exit orginal creators, welome to the money train.
Ik ben benieuwd welke bagger we om de oren gaan krijgen
Call of Duty World online
Call of Duty Casual warfare
Call of Duty Beyond the call of duty
Call of Duty Future warfare
Call of Duty Napoleonic warfare
Call of Duty Return of the Milk cow
Call of Duty Prehistoric Warfare (pre order now and recieve free bonus item; Stick and stone weapon with Fur camo and a free bonus map 'Battle of the monkeys'!)
R.I.P COD.
Hopen dat de 2 boys van IW die nu dus daar weg zijn een nieuwe studio oprichten, net zoals ze dat 10 jaar geleden deden toen ze net MoH AA gereleased hadden onder de koepel 2015.
"Call of Duty Return of the Milk cow" :D:D:D
That made me lol.
Alleen jammer dat hij het niet zelf verzonnen heeft
Nee klopt, IW was net iets sneller dan mij. Ze hebben zojuist bekend gemaakt dat de Return of the of the Milk cow klaar staat om aangekondigd te worden.
Je had er patent op moeten aanvragen :)
HAHA
Dit kan óf een goede weg zijn, maar aangezien et niet de ontwikkelstudio is, maar de uitgever die de beslissing neemt, zal et wel rotzooi worden, en iig geen call of duty... Activision word te hebberig.
Als je het mij vraagt is dit de afgang van de call of duty serie
Aah nu komt de aap uit de mouw. Bye Bye CoD
Sinds Blizzard om de hoek bij activision is gekomen, word het steeds meer een fabriek.
Jason en Vince moeten gewoon een nieuwe schooter onder een andere naam beginnen.
en dan hun eigen weg volgen, ik denk dat zei het hart van de game zijn.
Dat heeft niks met Blizzard te maken maar met Vivendi en vooral met Bobby 'Money Money Money' Kotick
Jahoor, CoD- Wars (RTS) kom er maar in....
Oh yes eindelijk, na lang wachten kunnen we binnenkort eindelijk aan de slag met en CoD RTS, of wat dachten jullie van een mmorpg, WoW kan wel inpakken. Of een citybuilder, allemaal verrot geschote huisjes bouwen enzo. Of een sims variant, ik kan niet wachten tot ik mijn soldaat een leuke baan kan geven, zijn behoeftes in de gaten houden en steeds succesvoller laten worden. Wat mooi dat een uitgever/ontwikkelaar altijd zo goed naar de fans luistert want we zaten hier met ze allen op te wachten toch? Toch....?
Eerlijk gezegd had ik ergens gehoord dat ze een COD MMorpg gingen maken dus daar zit je goed
krijg je er dan ook van die schietzofrene rambo iedeen bij?:P
Dit was dan het einde van de COD serie, since Modern Warfare 2.
En dat was de CoD serie.
Hopelijk kunnen de heren West en Zampella het zelfde trucje gebruiken als dat ze dat toen der tijd bij EA deden.
waarom heb ik het idee dat die 2 gasten die ontslagen waren het er hier niet mee eens was en call of duty voor zichzelf wilde houden. ze waren namelijk ook al niet blij toen treyarch zich er mee ging bemoeien. ach ja.. grote kans dat die 2 gasten het gewoon nog een keer gaan flikken door een nieuwe franchise te beginnen die CoD gewoon voortzet, net als dat call of duty 1 eigenlijk een vervolg was op MoH:AA. En dit.. tja.. ik denk dat dit keihard gaat floppen.. waarom? omdat niemand staat te wachten op een rts of action adventure. cod-fans willen gewoon een fps en knallen
Kaas
:O Nice pic dude!
Deze franchise is net zo dood, als jullie avatar... ;)
dag dag cod :(
Klik hier om alle reacties te tonen