Sonic The Hedgehog 4 verschijnt deze zomer in episodes
4 feb. 2010 11:40 / Gewijzigd 4 feb. 2010 11:40 / Door: Michel Musters / 25 reacties
Sega kondigt vandaag Sonic the Hedgehog 4 aan. De game komt in verschillende episodes als download uit op PlayStation 3, Xbox 360 en Wii.
Sonic The Hedgehog 4 werd voorheen aangeduid als Project Needlemouse en is een direct vervolg op de originele Sonic-platformers die in de jaren '90 op de Mega Drive verschenen. De game is dan ook een tweedimensionale platformer en zal in episodes uitkomen, te beginnen met Sonic the Hedgehog 4: Episode 1 dat deze zomer op de drie aangekondigde platformen verschijnt.
In een interview met GameSpot vertelt Ken Balough van Sega dat de game verder gaat waar Sonic & Knuckles ophield en dat moves als de spin dash en items als de power sneakers aanwezig zullen zijn.
De game bevat daarnaast leaderboards zodat spelers tijden kunnen vergelijken. Ook bevat het bewegingsgevoelige besturing op de Wii en PlayStation 3, al is het nog niet bekend hoe dit precies in de game verwerkt is.
Bekijk ook:
- Nieuws Levelontwerper Sonic 3 werkt mee aan Sonic 4 11
- Nieuws Sonic the Hedgehog 4 wordt niet ontwikkeld... 14
- Nieuws Alleen Sonic is speelbaar in Project Needl... 4
- Nieuws Nieuwe 2D Sonic-game aangekondigd voor 2010 14
Laatste nieuws
Reacties op: Sonic The Hedgehog 4 verschijnt deze zomer in episodes
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
- Sonic the Hedgehog PS3
- Release: 23-03-2007
- Genre: Avontuur, Platform
- Leeftijd: 12
- Aantal spelers offline: 2
- Uitgever: SEGA
- Ontwikkelaar: Sonic Team
-
4
Lees de review
Schrijf zelf een review
Ook verkrijgbaar voor: iPh, SMD, XBLA, VC, PC, X360.
Koop deze game vanaf €62,99
| Winkel | Prijs | Incl. verznd | |
|---|---|---|---|
| Wehkamp | €62,99 | €64,94 | bekijken |
- Sonic the Hedgehog 3 XBLA
- Release: 10-06-2009
- Genre: Platform
- Aantal spelers offline: 2
- Aantal spelers online: 2
- Uitgever: SEGA
- Ontwikkelaar: SEGA
- Schrijf zelf een review
Ook verkrijgbaar voor: SMD, VC.
Meer gerelateerde games
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Review Metro 2033 25
- Nieuws Sony en David Jaffe winnen God of W... 12
- Nieuws Onduidelijkheid over toekomst Codem... 3
- Review Napoleon: Total War 14
- Nieuws Team Fortress 2 krijgt eerste conte... 6
- Nieuws Sega wil vervolgen op Bayonetta, Al... 11



Hoe vet. Alleen al het "Sega" in het begin roept al weer herinneringen op.
Hehe, Inderdaad... Lijkt me erg vet deze Sonic game ! Alleen een beetje jammer van die episodes, zie liever gewoon een compleet afgewerkte game. Zag vandaag trouwens ook een trailer van After Burner Climax, die volgens mij naast de Psp ook op de Ps3 gaat verschijnen, zag er best tof uit, alleen wel echt Uber arcade, maargoed dat is After Burner altijd al geweest. Verder komt deze maand ook Sega & Sonic All Stars Racing, die ook wel eens erg vermakelijk zou kunnen gaan worden, als ie lekker loopt, word dit mijn Mario Kart vervanger voor dit jaar, in HD Sega is goed bezig in ieder geval.
Dit is tenminste nieuws om de dag mee te beginnen, Sega met een ( sort off ) nieuwe console, een 2d sonic, zometeen naar de HMH om Machine Head te bewonderen, life can be good,
Jammer van dat Machine Head dan.
laat die zomer maar komen
HEHE ze snappen het eindelijk.
sonic = 2D leuk,
ik hoopte dat ze het snapte bij unleashed (en de 2D levels waren ook vet..
alleen toen moest die wherewolf CRAP erbij...
uitermate zonde...
maargoed hopen dat dit dan eindelijk weer wat wordt
2D sonic = ftw!
Maar dat ze zo'n spel in episoden gaan uitbrengen snap ik dan weer niet...
Zoals het er uitziet is iedere episode zo'n 7 zones lang (m.a.w.: de lengte van de reguliere Sonic games van vroeger) en het geeft ze zo mooi de kans in te spelen op feedback van de fans. Zo lang de prijs niet te hoog is en er niet teveel tijd tussen de episodes zit hoor je mij niet klagen.
Balen, ik wil hem gewoon kunnen kopen als DVD
Me2, maar ik kan het ergens wel begrijpen, de game zal waarschijnlijk niet veel plaats innemen.
Rond kerst de GOTY editie!
Jammer om te zien dat Sega destijds onderling zoveel moeite en gekibbel had over een 3D Sonic om er vervolgens achter te komen dat 2D toch de beste keuze is.
Belachelijk... laat ze maar gewoon 1 heel spel uitbrengen.. dit is gewoon uitmelken van consumenten (en helaas trappen veel mensen daar nog in ook).
Een vette 2D Sonic game is goud waard imo.
Wacht nou eerst maar eens af wat de kosten zijn, SuperDre, voordat je begint over uitmelken en intrappen.
Thank you god.
Maar imo had ik liever HD sprites ipv 3D, maar het feit dat het weer een 2D platformer wordt is al goed genoeg voor mij.
Hopelijk fokt Sega het niet op.
Sonic Heroes was de laatste sonic die ooit gekocht had. De rest van de reviews waren slecht beoordeeld
ik vind sonic adventure battle 2 een van de beste 3d sonic games het verhaal was tof en ook die knuckel en rouge missies
ben zeer benieuwd naar dit spel!!
Ja die was ook wel leuk.
kippenvel!
Twijfel
Hah, leuk hoe ze de Sonic games van de laatste 16 jaar maar even vergeten voor deze trailer.
Krijg er een harde plasser van...
o.O
Geef mij maar Donkey Kong Country 4...