RPG-systeem Age of Conan krijgt fikse opknapbeurt
24 jun. 2009 15:03 / Gewijzigd 24 jun. 2009 15:03 / Door: Pascal Badenbroek / 17 reacties
De MMORPG Age of Conan ondergaat vandaag een fikse opknapbeurt, waardoor de functionaliteit van het RPG-gedeelte en het inventarissysteem verbeterd wordt. Bovendien voorziet de update ook in nieuwe content.
De update, genaamd Update 5: Gangs of Tarantia, zal het gehele RPG-systeem op de schop nemen, waardoor het voor de speler een stuk eenvoudiger wordt om alles te begrijpen. Items worden waardevoller gemaakt met als gevolg dat het een stuk interessanter wordt om buit te verzamelen. Ook iedere klasse wordt afzonderlijk onder handen genomen door de update.
Naast het RPG-systeem wordt het rankingsysteem van de PvP-minigames, de guild-steden en de gem crafting-systeem verbeterd. Als extraatje kunnen spelers die de beschikking hebben over een level 50-personage en nieuwe personage aanmaken die direct begint op level 50. Ben je al meer dan zes maanden actief in Age of Conan dan kun je tevens een extra personage aanmaken.
Taratia Commons
Zoals gezegd bevat Update 5 ook nieuwe content. Er zal wordt een volledig nieuw gebied onder de naam Tarantie Commons toegevoegd. Tarantia Commons is een achterbuurt van Hyboria's hoofdstad en zal onder meer nieuwe instances, quests, eindbazen en bende-oorlogen aanbieden.
Bekijk ook:
- Video De toekomst van Conan in Hyborian Adventur... 15
- Review Age of Conan: Hyborian Adventures 99
- Video Age of Conan opent wereldwijd de deuren va... 56
- Video Ook vrouwen kunnen bloederig zijn in Age o... 30
- Preview Age of Conan: Hyborian Adventures 49
Laatste nieuws
Reacties op: RPG-systeem Age of Conan krijgt fikse opknapbeurt
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
- Age of Conan: Hyborian Adventures PC
- Release: 23-05-2008
- Genre: Actie, Avontuur, RPG, Vecht
- Leeftijd: 18+
- Aantal spelers online: 999
- Uitgever: Eidos
- Ontwikkelaar: Funcom
-
8
Lees de review
Schrijf zelf een review
- Age of Conan: Hyborian Adventures X360
- Release: Q2 2010
- 8 Lees de review
Video
-
De toekomst van Conan in Hyborian Adventur...
Overig | 0:00 -
Age of Conan opent wereldwijd de deuren va...
Overig | 0:00 -
Ook vrouwen kunnen bloederig zijn in Age o...
Overig | 0:00 -
Age of Conan trailer laat epische plaatsen...
Overig | 0:00 - Meer video's (PC)
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Review Metro 2033 33
- Nieuws 'Nieuwe moederbord zal niet veel kl... 15
- Nieuws 'Xbox 360 krijgt USB-opslagfuctiona... 23
- Nieuws Sony en David Jaffe winnen God of W... 14
- Nieuws Onduidelijkheid over toekomst Codem... 4
- Nieuws GTA IV-uitbreidingen voor PlayStati... 19



Zijn er überhaupt nog mensen die deze game spelen eigenlijk?
ja ik
wel wat, niet veel denk ik.
Hoor van mensen dat bijna alles irritant is in deze game. ook de community.
idd
ik heb de game ooit gekocht, maar hij installeerde niet.:S hij ligt hier nog steeds, als er iemand interesse heeft?
"Als extraatje kunnen spelers die de beschikking hebben over een level 50-personage en nieuwe personage aanmaken die direct begint op level 50."
Serieus, wtf? Dat heb ik nog nooit een MMO zien doen. Eerste 20 levels ofzo kado, oké, maar 50?
Als je in WoW een deathknight begint ben je ook meteen lvl 55. Dus nieuw is dit niet. Ikzelf begin liever overnieuw dan, maar kan begrijpen dan sommige mensen zsm. max level zijn.
heb je wel nog 25 lvls te gaan tot 80 dus er is wel degelijk een verschil
Ik vind dat je de DK uit wow hiermee niet kan vergelijken.
een deel van het levelen houdt in het leren beheersen/spelen van je classe. bij de DK had je daar nog ruim de tijd voor. Maar als je meteen max lvl bent kun je dit een stuk moeilijker doen
Gelukkig is het max level in deze game ook level 80 dus je hebt nog ruim 30 levels om je skills te leren. -_-'
Ik heb age of conan ook een tijdje gespeeld, en vond het best een vette game, ben ermee gestopt omdat ik meer het gevoel had een single player game te spelen, maar dat kwam ook omdat ik niet genoeg tijd had om een goede aktieve clan te zoeken. Verders is deze mmorpg echt wel de moeite waard, vooral met alle updates die ze door voeren. Kudos voor het ontwikkelteam.
Dit spel moet je gewoon een kans geven, maar mensen verwachten meteen hap klare brokken, terwijl alle mmorpg's gewoon even tijd nodig hebben om echt goed tot hun recht te komen, dit euvel had zelfs world of warcraft in het begin, maar nu dat world of warcraft zo mainstream is, verwacht iedereen dat elke mmorpg meteen zo "af" is, maar zo werkt dat gewoonweg niet.
Blijkbaar speelt geen van jullie AoC nog, ik daarentegen wel.
Ze hebben sinds het begin zo veel veranderd, dat het al lange tijd is wat het had horen zijn. Er is intussen al nieuwe content gekomen, alle bugs/crashes zijn gefixed en met deze nieuwe patch is het compleet herzien.
Het blijft gewoon de mooiste mmorpg (zeker als je het met directx 10 speelt) die er is. Verder spelen er nog genoeg mensen in en dit worden telkens meer. Ik vind dat iedereen is op moet houden met dit spel te bashen omdat ze het een paar weekjes na de launch hebben gespeeld en het niet leuk vonden, want het is gewoon niet meer te vergelijken.
Ze zijn ook al met een uitbreiding bezig, dus ik blijf benieuwd! Ik raad gewoon iedereen weer aan het een kans te wagen, trials zijn volop te krijgen, dus geeft 't een kans.
Inderdaad, toevallig een week geleden een trial account aangemaakt en tot nu toe vind ik het erg tof. Nieuwe patch nog niet geprobeerd, maar dat zou alles nog beter moeten maken.
Enige wat wel enorm irritant is het hoge gank gehalte op de pvp servers. In wow zitten er niet echt penalties op en is er sowieso een verschil tussen horde en alliance. In AoC is het als het ware free for all, dus iedereen kan je backstabben wat het ganken uitnodigt. Als je in pve doodgaat krijg je een debuff die weg gaat door op je grafsteen te drukken, maar ja daar maken die gankers natuurlijk misbruik van. Dat is het enige wat ik als vervelend ervaarde, oplossing is natuurlijk een pve server, maarja ik vind pvp en de spanning die het met zich meebrengt opzichzelfstaand wel mooi.
Verder mag je maar één level 50 aanmaken niet onbeperkt, dus mocht je op level 50 je class zat zijn hoef je niet helemaal opnieuw te beginnen. Vind dat opzich juist wel een goede zet. In WoW krijg je nu ziekelijke exp upgrades, mounts voor in totaal 5 gold op level 20. Ik weet niet, die content wordt redelijk gerushed in WoW nu. Dan kun je je afvragen wat slechter is.
Dat vind ik juist zo prettig aan de pvp servers, het is daardoor juist een enorme uitdaging.
Ik heb AoC sinds de beta gespeeld, uiteindelijk gestopt vanwege alle bugs etc.
Installeer hem nu weer na 6 maanden, kijken hoeveel er tot nu toe veranderd is
Het pvp systeem is ook een hele verandering ondergaan. Met een soort criminal systeem, het probleem is echter dat er hele groepen je soms op staan te wachten en als je gewoon wil questen krijg je daar niet de kans voor.
Ik zat in een pvp server tot november en ben overgegaan naar pve server : Crom en vermaak me hier veel beter.
Als je naar crom server gaat, kijk naar de guild asylum
www.asylum.3feet.com
leuke guild met goedgekke humor en we organiseren allerlei evenementen