Bij grote evenementen die op wereldwijde belangstelling kunnen rekenen, verschijnt vaak een bijbehorende game, zoals bij de Olympische Spelen, het WK-voetbal en de Tour de France. Ook bij de grootste happening dit jaar, de Amerikaanse presidentsverkiezingen, verschijnt een bijbehorend spelletje: The Political Machine. Hierin mag je met een bestaande kandidaat, maar ook met en zelf ontworpen personage, een gooi doen naar het presidentschap namens Republikeinen en Democraten.
Je dient je speerpunten te bepalen en ervoor te zorgen dat het volk zich ook om je speerpunten bekommert, bijvoorbeeld door een reclamecampagne. Je neemt deel aan de belangrijke televisie-debatten om te laten zien dat jij beter voor het land bent dan je concurrent. En uiteindelijk verlies je, ondanks dat je de meerderheid van de stemmen kreeg. Vanaf 17 oktober kun je alvast vooruit lopen op de verkiezingen die op 4 november plaatsvinden.







Leuk dat je het kan opnemen tegen historische Presidenten als Grant.
Is dat nou Stephen Colbert op dat plaatje linksonder?
MUST-BUY!
LOL
doe mij maar McCain
en nee ik ben geen rasist , want ik heb een chineese vriendin !
whaha, je bent wel een racist!
LOL, wat Petfles zegt!
Racisme kan ook bestaan voor maar één ras, dus deze opmerking is gewoon racistisch..
oh ja omdat je een chinese vriendin hebt, mag je andere rassen beoordelen op hun kleur, en vertellen dat je vooral geen neger wil, nee dat is niet racistisch nee
ASSFACE
echt dom, mensen die eerst een ras discrimineren en daarna met domme argumenten komen dat ze geen racist zijn.
Alsof McCain nou zo'n enorm aardige man is :').
Werkelijk waar, ik vind die McCain zo'n nul. En dan die domme Hillarywijven die dan alleen maar op McCain gaan stemmen omdat Hillary verdiend is uitgeschakeld.. Kansloos gewoon.
Wat een onbenul ben je zeg. Denk even 10 keer na voordat je iemand een nul noemt. Deze meneer werd 5 jaar gemarteld. Lang voordat jij met je ass lekker voor de pc commentaar zat te spuien.
Superwrede 2008 update van Wipeout in supergeile HD voor maar 18 eurootjes - wat wil een mens nog meer? ja ik vond de muziek ietsie pietse tegenvallen, maar dankzei de custom soundtrack lekker alle nummers van wipeout 2097 en fusion erbij geknalt, heerlijk. de besturing is supergoed, het is gewoon een kwestie van de tracks en boostpads leren, en voor watjes is er de steer-assist. Overigens ik heb online nog helemaal geen vastlopers meegemaakt, het schijnt iets te zijn met te grote friend-listen, maar ik heb natuurlijk geen vrienden dus misschien daarom.
(staan maar 10 man in.. )
zone mode is krankjorem.. na zone 30 ben ik meestal klaar ;p
voor de hardcore wipeout fan een dikke 9 waard imho, graag zou ik ook nog wat tracks uit wipout 1&2 willen zien als dlc en in fullHD Damn wat is deze game sexy.
@ Grohe: En omdat iemand gemarteld is stelt deze ineens inhoudelijk ook wat voor? Wat een non-argument, zeg.
idd iedereen is wel eens gemarteld we moeten ten slotte allemaal naar school dus zouden we ook allemaal wat voor moeten stellen
ik weet niet of iemand die vijf jaar gemarteld is nog eerlijk en rechtvaardig kan denken.
@!Wolfy,
het gaat wel erg ver om dan zomaar iemand een nul te noemen. Hij is gemarteld terwijl die in dienstplicht zat. Hij kon zelfs eerder weg, maar deed dat niet. Daarnaast kan je zo nog een heel boekwerk opschrijven.
Volgens mij zitten hier een stelletje puisterige pubers die amper weten waar ze over praten.
je vriendin is een racist!!!
No u!
doe mij maar mccain vertrouw die obama niet
Volgens mij was deze game al uit toen Obama met Hillary aan het worstelen was. 20 dollar kost de game die met een credit card via een download binnen te halen is
Overigens: Obama is een NEXT GEN leider. Iemand die mensen met elkaar bindt ipv tegenover elkaar stelt. McCain is van de oude garde: van het falende economische beleid, het falende monetaire beleid, het falende begrotingsbeleid, het falende buitenlands beleid, het faende binnelands beleid, de falende gezondheidszorg. McCain you are OUT!
Obama zegt vooral vaak change enzo, zoveel stelt dat niet voor.
Was je het niet opgevallen dat McCain het de laatste tijd ook zo vaak over "change" heeft?
Lol Obama bindt mensen? Nee dank u, ik hoef geen verbinding met de president van Iran. Ga jij maar lekker met de Hitlers van deze wereld thee drinken.
McCain heeft een paar jaar vakantie gevierd in mijn land hij was zo tevreden dat ie langer bleef
Klik hier om alle reacties te tonen