Eerste uitbreiding Age of Conan in de maak
21 aug. 2008 15:20 / Gewijzigd 21 aug. 2008 15:20 / Door: Pascal Badenbroek / 27 reacties
Age of Conan heeft de MMORPG gamers aangenaam verrast. Met brute gevechten en een interessante verhaallijn smaakte de game naar meer. En meer zullen jullie krijgen, want Funcom liet op Leipzig drie nieuwe afbeeldingen van een aankomende uitbreiding zien.
De screenshots zelf zijn niet vrijgegeven, dus jullie zullen ons moeten geloven als we zeggen dat er voornamelijk Oosterse taferelen op te zien waren. Bovendien waren er ook drie ninja-achtige vechtersbazen afgebeeld. Het vermoeden dat de uitbreiding plaats zal vinden in Kithai, de auteur Robert E. Howard's versie van China in de Conan-reeks, is dus sterk aanwezig.
Age of Canon: Hyborian Adventures screenshot
Bekijk ook:
- Video De toekomst van Conan in Hyborian Adventur... 15
- Review Age of Conan: Hyborian Adventures 99
- Video Age of Conan opent wereldwijd de deuren va... 56
- Video Ook vrouwen kunnen bloederig zijn in Age o... 30
- Preview Age of Conan: Hyborian Adventures 49
Laatste nieuws
Reacties op: Eerste uitbreiding Age of Conan in de maak
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
- Age of Conan: Hyborian Adventures PC
- Release: 23-05-2008
- Genre: Actie, Avontuur, RPG, Vecht
- Leeftijd: 18+
- Aantal spelers online: 999
- Uitgever: Eidos
- Ontwikkelaar: Funcom
-
8
Lees de review
Schrijf zelf een review
- Age of Conan: Hyborian Adventures X360
- Release: Q2 2010
- 8 Lees de review
Video
-
De toekomst van Conan in Hyborian Adventur...
Overig | 0:00 -
Age of Conan opent wereldwijd de deuren va...
Overig | 0:00 -
Ook vrouwen kunnen bloederig zijn in Age o...
Overig | 0:00 -
Age of Conan trailer laat epische plaatsen...
Overig | 0:00 - Meer video's (PC)
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Nieuws 'Nieuwe moederbord zal niet veel kl... 13
- Review Metro 2033 20
- Nieuws 'Xbox 360 krijgt USB-opslagfuctiona... 23
- Nieuws GTA IV-uitbreidingen voor PlayStati... 18
- Nieuws Bedenker Little Big Adventure werkt... 18
- Nieuws Sony en David Jaffe winnen God of W... 9



Ok dat is allemaal heel mooi, maar wanneer komt de 360 versie? Is er al iets bekend?
X360 versie staat voorlopig gepland voor eind 2009
Maar het blijft FC natuurlijk, zou er dus niet al te veel vanuit gaan
denk dat de game wel geschikt is voor x-box. combat system voelde aan alsof het gemaakt was voor een console.
laten ze eerst het spel zelf maar eens af maken. zijn nog een hoop klachten over had ik begrepen. niet dat ik daar veel van mee kreeg met mn lvl 15 char :p
idd heb 1 maand gespeelt, daarna mede door de ergenissen met vele bugs, heb ik het stilgezet.
belachelijk dat ze aan een update gaan werken voordat ze de problemen in de game zelf fixen.
ik blijf voorlopig wel bij lotro.
WHO ga ik wel nog proberen.
ook een maand gespeeld.
toen gecancelled want de bugs werden steeds erger.
maand later na een paar grote updates nog een poging gedaan,
maar het was zelfs nog erger geworden.
idd: nog lang geen tijd voor een expansion.
eerst de oorspronkelijke bende maar eens fixen.
Wacht nog steeds op een trial versie ofzo...
Hoezo prettig verrast? Het spel barst van de bugs en aangekondigde content komt maar moeizaam van de grond en datgene waar dit spel het meest mee pronkte, DX10 en een goed PvP systeem is gewoonweg niet aanwezig.
Maar mijn abbo opgezegt en ik kom over een jaar nog wel eens buurten.
Ik had het eerder al gezegd; al zal het best een redelijke game zijn, er stoppen er veel meer mensen dan bijv. bij WoW (in het begin) in verhouding.
Same here... na de trial gestopt... ga lekker verder met CoH...
Tjeez gaat die uitbreiding net zo bugged zijn als het orgineel? dan hebben ze nog heel wat foutjes in te programmeren. Erg jammer dit spel, voor mij is het gestorven in goede bedoelingen. Ben tot lvl 42 gekomen maar daarna had ik het echt gehad met hun "innovatieve" pvp en bugfest. misschien dat ik over een jaar wel weer kijk, dan zal er vast een en ander verbeterd zijn. Totdan zal ik me wel zoethouden met Warhammer Online.
Uitbreidingen van bugs en saaie gameplay. No thanks..
saaie gameplay? heb je hem weleens gespeelt?
Ik wel, en vind het saai.
Lvl 36 Dark Templar
ben ook paar weken na release gestopt.. wat een bugs zeg, en de classes waren niet eens goed gebalanced... iig niet zogoed mogelijk.
ok, ieder zijn smaak.
Heb zo'n 3 weken gespeelt...boring.
Zit geloof ik al weer 3 weken in WAR beta...kan niet wachten tot release.
Uitbreiding weliswaar te vroeg. Misschien zeg ik nu iets raars hoor, heb er verder geen verstand van, maar is het niet zo dat met een MMO in het begin er altijd nog wel bugs zijn (WoW is ook immens veranderd) en dat met patches het recht probeert te krijgen? Ik weet niet hoe het zit met de service of als de patches niet helpen...
Er is vaak wel verschil. Veel van de WoW patches zijn minor balance issues, en miniscule bugs wegwerken. Ik las vaak de patch notes, toen ik nog speelde, maar veel van de verholpen bugs had ik zelf nooit meegemaakt.
Maar met AoC hoor ik van vrienden dat bosses niet verschijnen, zware clipping issues dat je door muren heen kan lopen. En dat nieuwe patches nieuwe problemen beginnen... En dat is niet echt normaal.
Dude. Er zijn RELLEN geweest om bepaalde vroege balance issues in WoW. Ik ben het eens met NightEagle, een game als deze heeft vaak wat tijd nodig. Al moet ik wel zeggen dat FunCom alsnog behoorlijk door de mand valt met een niet werkend Siege systeem en hele onverzorgde instance mechanics.
Die gasten at Funcom durven zeg. Nogminder mannekes die werken aan het verbeteren van het originele spel. Good going guys! /sarcasm
Ik was lvl 75,5 en was het spel meer dat spuugzat. Tuurlijk zijn er mensen die het wel mooi vonden (grafisch toppie en ik vondt de combat ook geweldig), maar dit was helaas niet mijn type mmo. Tijdens de beta had ik al het gevoel van stel het maar uit tot eind het jaar en werk er nog maar eens keihard aan, maar nee ze moesten maar weer snel snel
Is wel heel erg rap, al kan zo'n uitbreiding 2 jaar op zich laten wachten.
Zelf probeer ik MMO's pas na minimaal een half jaar, geen enkele heeft een bugvrij begin en ook de gameplay moet vaak bijgeschaafd worden, dit geldde ook voor WOW.
De fout ligt misschien bij de developer, maar als je een MMO bij de launch koopt neem je gewoon een risico.
ik was onprettig verrast door de bugs en het vreselijke saaie geheel... na een maandje in de ijskast
Sinds de release speelde ik maar daarna druk en geen subscribe.
Dat ga ik doen na geile pc update a 22 inch scherm enzoooooo 4870x2 a geil
preorder release is alweer verkocht na 2 maanden te spelen.Het was echt een van de slechtste mmorpg's die ik heb gedaan.Maar het was wel mooiste kwa grafische..maar helemaal niet kwa gameplay.
Starwars galaxies blijft voor mij nog het beste kwa gameplay.
Ik wacht wel op de xbox 360 versie dat is conan nog wel waard.
Klik hier om alle reacties te tonen