Kwaad, kwader, kwaadst: Overlord II naar PC, 360 en PS3*
14 aug. 2008 11:34 / Gewijzigd 14 aug. 2008 11:34 / Door: NielsDekker / 29 reacties
Al snel na het verschijnen van Overlord op de Xbox 360 vroegen fans om een vervolg. Met meer dan een miljoen verkochte exemplaren is het niet verwonderlijk dat het Nederlandse Triumph Studios besloot om zich op een tweede Overlord te storten.
Het spel introduceert een nieuwe Overlord, waarnaar al werd gehint aan het einde van Overlord: Raising Hell. De nieuwe Overlord krijgt het aan de stok met een soort Romeins keizerrijk dat de wereld wil veroveren door alle magie ter wereld te oogsten voor zichzelf. Het spel zal verdergaan dan alleen de fantasy-wereld en dichter bij die van ons liggen. Daardoor zal de humor en de satire in het spel dichter bij huis liggen. Thema's als politiek, milieuproblematiek en dergelijke zullen zwaar geparodieerd worden. Hoewel er ook gewoon genoeg van Overlord's vertrouwde, zwarte humor in zal zitten.
In Overlord 2 vind je veel nieuwe omgevingen en landen die allen hun eigen thema zullen krijgen. Je minions zullen ook veel slimmer en destructiever zijn dan voorheen en tevens uitgerust zijn met nieuwe vaardigheden. Zo kunnen ze bijvoorbeeld op wolven rijden. Met een verbeterde besturing en een geheel nieuw verhaal zal het spel toegankelijker worden voor een breed publiek. Hopelijk bedoelen ze daar niet mee dat het spel stukken makkelijker wordt gemaakt. Het vervolg staat gepland voor 2009 en zal uitkomen voor PC, 360 en PS3. Codemasters zal ons tijdens de Games Convention in Leipzig meer vertellen over Overlord 2.
Update: De eerste twee screenshots van Overlord 2 hebben we ook hier voor jullieBekijk ook:
- Achtergrond De toppers van juni 15
- Review Overlord II 57
- Weblog Impressie Overlord 2 4
- Achtergrond Klein Nederland wordt groter in gameontwik... 74
- Achtergrond De ene Overlord is de andere niet 13
Laatste nieuws
Reacties op: Kwaad, kwader, kwaadst: Overlord II naar PC, 360 en PS3*
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
- Overlord II PC
- Release: 26-06-2009
- Genre: Actie, Avontuur, Strategie en Management
- Leeftijd: 16
- Aantal spelers online: 2
- Uitgever: Codemasters
- Ontwikkelaar: Triumph Studios
-
8
Lees de review
Schrijf zelf een review
- Overlord II X360
- Release: 26-06-2009
- 8 Lees de review
- Overlord II PS3
- Release: 26-06-2009
- 8 Lees de review
Koop deze game vanaf €25,70
| Winkel | Prijs | Incl. verznd | |
|---|---|---|---|
| 4Gamesshop | €25,70 | €25,70 | bekijken |
| Zercom Computers | €27,60 | €35,60 | bekijken |
| 4launch | €28,50 | €36,50 | bekijken |
| Cosmox | €28,99 | €28,99 | bekijken |
| Consoleshop.nl | €29,00 | €29,00 | bekijken |
| Central Point | €29,75 | €31,70 | bekijken |
| Neckermann.com | €29,99 | €35,98 | bekijken |
| bol.com | €29,99 | €31,94 | bekijken |
| Occidentbooks | €31,17 | €31,17 | bekijken |
| 12Game.com | €33,99 | €35,94 | bekijken |
| Informatique | €37,00 | €43,50 | bekijken |
| Wehkamp | €59,99 | €61,94 | bekijken |
| Freerecordshop.nl | €64,99 | €66,94 | bekijken |
| vanleest | €64,99 | €66,94 | bekijken |
Video
-
Overlord II verschijnt op 26 juni in de wi...
Overig | 0:00 -
Ontmoet Overlad, de nieuwe tiran in Overlo...
Overig | 0:00 -
Zeehondjes knuppelen in eerste video Overl...
Overig | 0:00 - Meer video's (PC)
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Review Metro 2033 30
- Nieuws Sony en David Jaffe winnen God of W... 13
- Nieuws Onduidelijkheid over toekomst Codem... 3
- Nieuws Team Fortress 2 krijgt eerste conte... 6
- Gamer.nl video Videoreview Metro 2033 2
- Video The Lord of the Rings: War in the N... 0



Ik vond de demo van deel 1 zeer leuk maar niet bijzonder genoeg om ook te gaan kopen.
Hopelijk is deze game groter en moeilijker.
Groter inderdaad, en mooier als het kan, en wat uitgebreider, met zwaarden en axen etc etc, iets meer hack en slash!
Ik had het zelfde.. ik heb de demo gespeeld. Daarna het spel van een maat geleend.. maar het pakte me niet.
Het idee en de setting vond ik top.. alleen de overlord zelf vond ik een te houten klaas om lekker mee te spelen.
Ik hoop dat dat in deel 2 beter is. Dan geef ik hem een kans.
Tja. Ik geloof dat ze de Overlord 0,0 persoonlijkheid gegeven hebben zodat je jezelf beter in zijn schoenen kan denken.
Naar mijn mening werkt dit gewoon niet; al helemaal niet bij een 3rd person camera viewpoint.
Ik heb liever een goed uitgewerkt personage waarmee je kan meeleven in plaats van dat alles zodanig onpersoonlijk gehouden wordt dat je hoofdfiguur net zo goed onzichtbaar of een lantaarnpaal had kunnen zijn.
heb de game 100 x in mijn handen gehad om te kopen, maar helaas nooit echt gedaan. komt er wel van, want ben nu zeker warm gelopen om overlord voor de 360 te gaan kopen.... zal nu snel gebeuren.....
Sounds delicious
whoepiedee dubbel post
1 was geweldig hopelijk houden ze de zelfde humor er in. zeker een gamen die flik wat plesier heeft gegeven alleen jammer dat hij zo kort was de uitbreiding was ook wel leuk om te doen
waszekerleukjaalleenwerdh eteenbeetjelangdradigalle maalenzoopeengegevenmomen tzatjevastenmoestjehelema alteruglopenhelaasontbrak demapvandeheleomgevingzod atjesomsverdwaaldraakteen zomaarikhoopdatzedatbijde zeoverlordhebbenopgelost
spaties gebruiken???
heel erg duidelijk.... heb je je spatie opgegeten//
Hij zit alleen een beetje te fucken met de poster boven hem, rustig aan jongens, ghehe.
"http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/898/89851... target="_new"http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article">>http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article">>http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article /898/898516/overlord-ii-o n-the-way-200808130057179 53.jpg
"http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/898/89851... target="_new"http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article">>http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article">>http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article /898/898516/overlord-ii-o n-the-way-200808130057124 37.jpg
Vind het tof dat Triumph wel goed geluisterd heeft naar fans met fixes en toevoegingen (mini-map toch? en multipalyer). Heb wel vertrouwen in dat 2 beter gaat zijn ^^ alleen hoop ik dat ze hem ook een stem gaan geven .. vond hem nu erg empty ;( (maar denk dat het heel erg smaak gebonden is).
Ik vond deel één briljant. Alleen ging het wel vrij snel vervelen vond ik. Maar goed ... desondanks een erg leuk concept en de humor was inderdaad tof.
Ben benieuwd naar deel 2 ^^
Ik ook..prachtig spel zekers een aanrader!
Als die nar er weer in zit, koop ik uhm
Die gast had echt geniale uitspraken
ziet er veelbelovend uit
Heb de demo met plezier gespeeld misschien toch maar kopen aangezien iedereen zo laaiend is.
Wat moet je met de multiplayer doen dan?
Onoes, giant hurts baby seal
Supertof!
go nederlanders! en de buitenlanders in het team ook.
Laten we hopen dat het geen port wordt voor gebrekkige controls etc..
deel 1 was leuk idd!
veeeet. Zeehondjes knuppelen, lekker politiek correct
"Warranty void when seal is broken"
Klik hier om alle reacties te tonen