Nieuws
Super Smash Bros. Brawl week eerder speelbaar in R'dam
29 mei. 2008 10:41 / Gewijzigd 29 mei. 2008 10:41 / Door: Levity / 44 reacties
Super Smash Bros. Brawl is een titel waar veel Nintendo fans naar uitkijken. De game verschijnt op 27 juni in de Nederlandse winkels. Kun je echter niet wachten, dan kun je de game al spelen tijdens het evenement Free Gaming op 21 juni op het Rotterdamse Schouwburgplein.
Free Gaming is een nieuw gratis evenement, waar de wereld van games en gamers wordt getoond voor een breed publiek. Naast Super Smash Bros. Brawl zal Activision ook het publiek kennis laten maken met de eerste beelden van Star Wars: The Force Unleashed.
Bekijk ook:
- Review Super Smash Bros. Brawl 115
- Column Terugblik op de Top 100 van 2007 25
- Achtergrond Top 100 van 2008: Nummers 10 t/m 1 168
- Achtergrond Gamer.nl Games Convention 2007 Awards - de... 7
- Preview Super Smash Bros. Brawl 70
Laatste nieuws
Reacties op: Super Smash Bros. Brawl week eerder speelbaar in R'dam
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
- Super Smash Bros. Brawl Wii
- Release: 27-06-2008
- Genre: Actie, Platform, Vecht, Party
- Leeftijd: 12
- Aantal spelers offline: 4
- Aantal spelers online: 4
- Uitgever: Nintendo
- Ontwikkelaar: Sora
-
10
Lees de review
Schrijf zelf een review
Koop deze game vanaf €4,50
| Winkel | Prijs | Incl. verznd | |
|---|---|---|---|
| GCshop | €4,50 | €6,50 | bekijken |
| 12Game.com | €39,99 | €41,94 | bekijken |
| 4Gamesshop | €42,20 | €42,20 | bekijken |
| Wehkamp | €44,99 | €46,94 | bekijken |
| 4launch | €46,50 | €54,50 | bekijken |
| Central Point | €48,79 | €50,74 | bekijken |
| Freerecordshop.nl | €48,99 | €50,94 | bekijken |
| vanleest | €48,99 | €50,94 | bekijken |
| Wiihome.nl | €49,00 | €49,00 | bekijken |
| Proxis.nl | €49,49 | €49,49 | bekijken |
| NlStore | €49,63 | €49,63 | bekijken |
| Eplaza.com | €49,95 | €51,90 | bekijken |
| Bartsmit | €49,95 | €51,90 | bekijken |
| bol.com | €49,99 | €51,94 | bekijken |
| Cosmox | €49,99 | €49,99 | bekijken |
| Informatique | €50,00 | €56,50 | bekijken |
| Occidentbooks | €51,57 | €51,57 | bekijken |
| Cdplus.nl | €52,33 | €52,33 | bekijken |
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Preview Splinter Cell: Conviction (hands-on) 4
- Gamer.nl video Gamejournaal Week 11 2010 0



Dat zullen lekker lange wachtrijen worden..
Ik speel hem liever bij mijn vriend
Hij heeft de game ge-importeerd
heb de game ook ge importeerd wel versalvend spelltje moe ik zeggen
Wii-key of DCKey erin en je speelt m al maaaaaanden. Zonder het knullige gebruik van de freeloader offcourse.
waar ken je zo wii-key /dckey halen dan ?heb zelf een freeloader begint beetje irri te woorden .
Dat moet je zelf maar uitzoeken, zo moeilijk is dat niet...
hhhhmmmmm .heb ik jou wat gevraagd???????
*gaap* zeker de eerste keer dat je van je mammie op internet mag.
De reden dat ik dat zeg lijkt me duidelijk, en dat is dat modchips (of het no de Wiikey, D2C, Nomod of Matrix Infinity is) niet legaal zijn, en daarom niet echt op forums zoals deze besproken horen te worden.
Dit gaat over gamenieuws en gameliefhebbers, en daarom moet dit niet ondergespuwd worden met geklets over modchips, zelfs als er goede bedoelingen bijzijn...
me eerste keer goed zeg van je ...GAAP.maar any way mod chips boeien mij nie .het ging mij om die free loader voor als je het nog wist wat het is,met die freeloader ken je u.s. en japanse spelen spellen importen dus snappie zo legaal als de pest dus (betaal hetzelfde bedrag als eu).die mod waar jij het over heb die wii key enzo ik hoopte dat dat een betere versie van freeloader zou zijn maar goed .hoop dat het zo duilijk voor je is(zo niet jammer) geen zin om nog meer woorde aan vuil te maken .........
"hoop dat het zo duilijk voor je is(zo niet jammer)"
Was dat met je goeiste Nederlands?
Voor zo ver ik weet is dat niet helemaal waar, MOD chips in je concole schroeven of gebruiken is niet illegaal. Het spelen van gecopieerde games, of software of iets wat gewoon copyright heeft, als je zelf het orgineel niet hebt is illegaal.
Anyways, zo was het de laatste keer dat ik gekeken heb. In de VS, UK en Hongkong is het alleen al installeren van chips wel illegaal gemaakt, ook al doe je er nix mee.
Daarnaast verkloot je natuurlijk ook altijd je garantie zodra je zelf met een chip aan de slag gaat.
oooh, stoer hoor Eigenlijk best zielig dat je je games niet eens kunt betalen...
Bier drinken, studeren en andere hobby's zijn al duur genoeg. De echte toppers koop ik ook nog wel, maar de grijze middenmoot van 'het geld net niet waard' wil toch ook eens gecheckt worden
brawl = grijze middenmoot?
Daar ga ik geeneens op in...
Ennuh, als je, zoals bij mij, de "andere hobby's" een "bier drinken" weg haalt, heb ik toch wel genoeg geld om flink wat games in huis te halen
fant zelf download je ook bijna al je films dus beetje hypocriet om dit nou te zeggen denk je niet..?
SSSSSSSsstttttttttt.
Lekker neutrale berichtgeving .... Hoe dan ook, ik heb geen haast met deze game. Heb nog genoeg andere games liggen en Okami en Bloom Box komen er eerst in.
Ik zat me inderdaad ook te ergeren aan de manier waarop het geschreven is... "veel meuk" "nintendo fanboy vrolijk van zal worden" ? Ik verheug me op SSBB, maar om me nou meteen een nintendo fanboy te noemen
Omdat alleen Nintendo fanboys SSBB leuk vinden, elk ander verstandig mens vermijdt deze (en ik citeer) "uninspired, buttonmashing clusterfuck fighter".
tjaa Rotterdam is gewoon de beste
Nieeeeeeeeeeeets is sterker dan dat ene woord.......
xbox 360?
seks?
SSBB boeit mij niet zoveel, niet mijn soort game, SWFU daarintegen ben ik errug benieuwd naar, die game lijkt me echt geweldig.
"Gelukkig zijn echter ook titels waar de Nintendo Wii fans vrolijk van zullen worden."
mooi stukje ZELFcencuur meneer houtzager, eerst zeggen dat het barst van de meuk op de wii (wat gewoon zo is) en daarna weghalen omdat er iemand over klaagt. zwak. en loop ook meteen de zin even na
edit: is al gebeurd zie ik
ONTOPIC:
de delay van deze game is echt waanzinnig daar ik heb enkele maanden geleden al op mijn maat's gechipte wii heb gespeeld. Was een erg leuk spel. voor een avondje.
Klik hier om alle reacties te tonen