Mario Party 8 teruggeroepen in Verenigd Koninkrijk
15 jul. 2007 14:58 / Gewijzigd 15 jul. 2007 14:58 / Door: Erwin Bergervoet / 10 reacties
Nintendo heeft alle exemplaren van Mario Party 8 in het Verenigd Koninkrijk teruggeroepen. Het spel verscheen afgelopen vrijdag aan de andere kant van de Noordzee, maar er zouden naar bepaalde winkels verkeerde versies van het spel uitgestuurd zijn. Hoewel Nintendo niet wil zeggen wat er markeert aan deze versies, heeft het waarschijnlijk betrekking op het gebruik van het woord 'spastic' (spastisch) in één van de dialogen. Dit woord is in het Amerikaans Engels onschuldig, maar heeft in het Brits Engels betrekking op personen met een geestelijke en lichamelijke beperking en wordt daar als politiek incorrect beschouwd.
Eerder werd de Brain Training-variant Mind Quiz van Ubisoft ook al teruggeroepen in het Verenigd Koninkrijk vanwege het gebruik van het woord 'spastic'. Dit werd toen aan het licht gebracht door een moeder wie haar drie jaar oude kind verloren had aan de ziekte. Waarschijnlijk wil Nintendo een rechtszaak of publiekelijk aanklacht uit de weg gaan door het spel op voorhand al uit de schappen te halen.
Het bewuste dialoog
Reacties op: Mario Party 8 teruggeroepen in Verenigd Koninkrijk
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
- Mario Party 8 Wii
- Release: 21-06-2007
- Genre: Party
- Leeftijd: 3
- Aantal spelers offline: 4
- Uitgever: Nintendo
- Ontwikkelaar: Hudson Soft
-
7
Lees de review
Schrijf zelf een review
Koop deze game vanaf €36,95
| Winkel | Prijs | Incl. verznd | |
|---|---|---|---|
| Mediaoffer | €36,95 | €36,95 | bekijken |
| Extremediscount.nl | €40,00 | €47,45 | bekijken |
| 4Gamesshop | €40,72 | €40,72 | bekijken |
| 12Game.com | €42,99 | €44,94 | bekijken |
| 4launch | €46,50 | €54,50 | bekijken |
| Wehkamp | €46,99 | €48,94 | bekijken |
| Cosmox | €47,99 | €47,99 | bekijken |
| vanleest | €47,99 | €49,94 | bekijken |
| Freerecordshop.nl | €47,99 | €49,94 | bekijken |
| Central Point | €48,79 | €50,74 | bekijken |
| Wiihome.nl | €49,00 | €49,00 | bekijken |
| Proxis.nl | €49,49 | €49,49 | bekijken |
| NlStore | €49,63 | €49,63 | bekijken |
| Eplaza.com | €49,95 | €51,90 | bekijken |
| Bartsmit | €49,95 | €51,90 | bekijken |
| bol.com | €49,99 | €51,94 | bekijken |
| Neckermann.com | €49,99 | €52,98 | bekijken |
| Informatique | €50,00 | €56,50 | bekijken |
| Occidentbooks | €51,57 | €51,57 | bekijken |
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Nieuws 'Nieuwe moederbord zal niet veel kl... 11
- Nieuws 'Xbox 360 krijgt USB-opslagfuctiona... 18
- Nieuws GTA IV-uitbreidingen voor PlayStati... 15
- Nieuws Makers Gothic 4 werken aan nieuwe RPG 13
- Nieuws Bedenker Little Big Adventure werkt... 13
- Review Napoleon: Total War 9



sigh...
Overdrijven is ook een vak.
Uk zijn altijd al idiote geweest
"Nintendo heeft alle exemplaren van Mario Party 8 in het Verenigd Koninkrijk teruggeroepen". je bedoelt dat nintendo de idioten zijn hier.
zo kan je wel elke game uit de schappen halen, hoe erg het voor dat kind/moeder ook is, als er ergens "mother" in het spel voorkomt (en je moeder is overleden) ga je toch ook niet die game aanpassen?
Al dat gezeur ook de hele tijd...
Als ik het woord "hersenbloeding" ; zie ga ik ook niet direct zitten te zeuren dat mn moeder er een paar jaar geleden aan is overleden. (Zelfs als word er een groffe grap over gemaakt, je kunt het toch ook gewoon fucking negeren?)
idd vichan jij begrijpt het. we kunnen nu eenmaal niet verwachten van de hele wereld dat overal rekening mee wordt gehouden.Dat is simpelweg ondoenlijk zonder onszelf enstig te limiteren.
Zo triest :').
Wat een gemierenneuk ook altijd.
Mensen moeten niet zo zeuren, word de wereld ook gelijk een stuk gezelliger.
Je kan onderhand straks geen game uitbrengen op deze manier. (overdreven gezien dan )
Zo overdreven vind ik dat niet. Zo kan er een flinke lijst worden gemaakt voor mensen die zich mogelijk ergens aan kunnen storen.De research die een developer moet doen om dat allemaal bij te houden is al genoeg reden om maar niet eens aan een spel te beginnen.
volledig mee eens, kraftyx