Nintendo heeft van april tot eind september minder verlies gedraaid dan dezelfde periode het jaar daarvoor, zo blijkt uit halfjaarcijfers van de uitgever. Daaruit bleek ook dat de Nintendo 3DS minder presteerde van verwacht.
Tussen 1 april tot 30 september leed Nintendo een verlies van 29,9 miljard yen, ongeveer 280 miljoen euro. In dezelfde periode vorig jaar was dit nog 560 miljoen euro. Nintendo verwachtte echter minder verlies te draaien en heeft daarom zijn winstverwachting voor het gehele fiscale jaar bijgesteld, van 190 miljoen euro naar 60 miljoen.
Een van de oorzaken, naast een sterke yen, was de beneden verwachting presterende Nintendo 3DS. Het apparaat verkocht 64,8 procent meer dan in dezelfde periode het jaar daarvoor, maar voldeed desondanks niet aan de eerder dit jaar gestelde verwachtingen. Nintendo heeft het aantal verkochte exemplaren voor fiscaal 2013 nu op 17,5 miljoen gezet, een vermindering van ruim 5 procent. Afgelopen half jaar gingen er 5,06 miljoen 3DS-exemplaren over de toonbank.








Als groot Nintendofan heb ik ook nog geen 3ds aangeschaft, ik voel me simpelweg nog niet getriggerd genoegom ermee aan de slag te gaan. Een nieuwe Zelda zou mij zeker overtuigen, of misschien zelfs de Fire Emblem in het Engels...Ik wacht nog even tot ik ervan overtuigd ben dat ik er veel plezier mee ga beleven.
M'n vrouw wilde perse de Zelda Limited Edition 3DS hebben, die hebben we dus.. en ik heb er zelf een via Marktplaats, een gewone witte 3DS die pas anderhalve maand oud was. Goeie aankoop geweest, beiden :)
Fire Emblem komt volgend jaar op de 3DS uit in europa. In kwartaal 2 als ik me niet vergis.
Dankjewel JaapGoose en markiewong, goede tips, misschien toch een goed idee om marktplaats eens in de gaten te houden ;)
Ik heb er zelf een gekocht omdat ik verwacht dat de huidige prijs (170 euro) nog wel een tijd hetzelfde blijft, en ik vroeg of laat toch wel een 3DS wilde hebben. Maar ik ben het met je eens dat de 3DS nog geen games heeft die het een must-have maken. Neemt niet weg dat Super Mario 3D Land en Mario Kart 7 erg de moeite waard zijn als je toch een 3DS koopt :)
Als groot Nintendo fan is er volgens mij meer dan genoeg reden een 3DS aan te schaffen. Ik noem: Kid Icarus: Urpising (één van de beste Nintendo games van de laatste 10 jaar imo). Super Mario 3D Land, NSMB2 (voorspelbaar vervolg maar de game- en level design is geniaal), Final Fantasy: Theatrythm (eentje voor de fans), Resident Evil Revelations (beter dan 5 en 6 samen imo), Professor layton, Mario Kart 7, Ocarina of Time en dan binnenkort Luigi's mansion 2, Paper Mario, Animal Crossing. Zitten een hoop typische Nintendo games tussen en dan heb ik het niet eens over de downloadable titels als Pushmo.
Benieuwd hoeveel 3dsxl er zijn verkocht
Ruim 2 miljoen.
Misschien als ze niet om de haverklap met een nieuw en verbeterde Gameboy op de markt zouden komen zou dat misschien helpen. Eerst had je de GBA, daarna een GBA met aanzienlijk grotere accu, vervolgende de DS, DS XL, en nu weer de 3DS en 3DS XL.
Mijn mening natuurlijk, maar ik krijg het gevoel dat het geen zin heeft om een Nintendo handheld te kopen omdat je in no time weer een nieuwe variant op de markt hebt. Ik heb een jaartje plezier beleefd van mijn DS, toen kwam de 3DS alweer op de markt en kon ik de nieuwste spellen niet meer spelen.
Neemt niet weg dat het een knap product is, maar ik speel al met al sowieso toch liever op een Wii.
Vergeet de DSi, DSiXL en DS Lite niet ;)
Dan had je de DS niet zo laat moeten kopen. Dat ding kwam al in 2005 uit, en de 3DS in 2011. Dat is 6 jaar verschil sinds ze een echt opvolger hadden waarvan je de nieuwe games niet op je oude kan spelen. Dus je hebt een DS gekocht toen je al wist dat de 3DS eraan zat te komen, das dan jouw eigen schuld. Ga daar niet Nintendo de schuld van geven.
Ik hoop voor je dat je geen Apple fanboy bent, want als er één bedrijf is die veel te vaak nieuwe versies van hun hardware uit brengt, dan zijn zij het wel!
Ben sowieso geen "fanboy"; als iets goed is is iets goed, klaar.
En ik koop de DS te laat? Wel, het was (blijkbaar) een DSi; ik vind het niet zo vreemd als je ziet wat voor een zwik aan heruitgaven Nintendo maakt om de kinderziekten eruit te halen.
Ik had dat ding ook eigenlijk nooit moeten kopen: het is jammer dat Nintendo enerzijds goede spellen uitbrengt, en je anderzijds links en rechtsom je portemonnee laat trekken om bij te blijven.
Paarse 3DS XL!!! Kom op!
ik wilde sinds de DS er was er al een maar heb er alsnog steeds geen.
Ik wil eigenlijk wel een 3DS halen maar ik zoek nog een paar leuke games die ik er op kan spelen met o.a: Super Mario 3D Land en Mario Kart 7 maar ik zit eigenlijk te wachten op een leuke pokémon game die ik af en toe kan doen en dat hoeft niet persee 3D te zijn.
Ik weet dat er binnenkort (of is er al?) pokémon black & white 2 er is misschien dat ik er dan een ga halen :)
Toch prima dat N niet achterover gaat zitten maar elke keer nieuwere versies uitbrengt?
Apple doet hetzelfde, in een hogere frequentie, maar daar is iedereen enthousiast over.
Wacht maar tot de WiiU uit komt. Dan gaan ze pas verlies draaien.
Duh! Was te verwachten. Moet ook nog maar zien of de Wii U aan slaat.
ONLINE STORE :
===== www.netetrader.com">www.netetrader.com =====
Hallowmas( On November 1 ) is coming beloved whether or not you are ready to shopping ,Characteristics, novel, variety, low price and good quality, and the sales price is low , Move your mouse to work shopping! Hey hey
free shipping
competitive price
any size available
accept the paypal
jordan shoes $32
nike shox $32
Christan Audigier bikini $23
Ed Hardy Bikini $23
Smful short_t-shirt_woman $15
ed hardy short_tank_woman $16
Sandal $32
christian louboutin $80
Sunglass $15
COACH_Necklace $27
handbag $33
AF tank woman $17
puma slipper woman $30
===== www.netetrader.com">www.netetrader.com =====