Nieuws
Square Enix geeft informatie over hun Westerse releases
3 jun. 2007 17:19 / Gewijzigd 3 jun. 2007 17:19 / Door: Mactox / 11 reacties
Zopas heeft RPGamer, een website voor en door RPG-liefhebbers, een interview mogen afnemen in de hoofdkantoren van Square Enix met enkele belangrijke medewerkers van de Japanse softwaregigant. De vragen die gesteld werden gingen voornamelijk over wat Square Enix zoal in petto heeft voor de Westerse markt het komende jaar. De verkregen antwoorden sommen we hieronder even voor jullie op.
Final Fantasy Tactics: The Lion War zal zonder twijfel naar het Westen afzakken, maar er zijn op dit moment nog geen plannen om iets aan de framedrops te doen waarmee de Japanse versie te kampen heeft.Square Enix vindt dat de Playstation Store nog wat te jong is om hun games er op aan te bieden.Er zijn op dit moment geen plannen om Front Mission 5 naar het Westen te brengen. Ook Front Mission 1st zou dan toch niet buiten Japen verschijnen in tegenstelling tot wat we enkele dagen geleden te horen kregen.Final Fantasy Tactics A2 komt zeker naar het Westen. Final Fantasy IV DS zal ook naar hier afzakken.Square Enix zal in de toekomst de Xbox 360 ondersteunen met een nieuwe Final Fantasy MMO, Final Fantasy XI: Wings of the Goddess, Project Silpheed en The Last Remnant.Kingdom Hearts III zal op de Tokyo Game Show in al zijn glorie te bezichtigen zijn.Square Enix zal op 26 juni een Final Fantasy 20th Anniversary Party houden in de Playstation Store te San Francisco.Ziezo, een hele brok nieuws waarmee we weer eventjes zoet zijn. De komende weken mogen jullie nog enkele previews verwachten waarin we allerlei aankomende Square Enix games wat meer zullen toelichten.Bekijk ook:
- Review The Last Remnant (PC) 19
- Review The Last Remnant 28
- Video Mix van oud en nieuw in The Last Remnant t... 7
- Achtergrond E3 samenvatting - Dag 0 15
- Review Final Fantasy Tactics A2: Grimoire of the ... 20
Laatste nieuws
Reacties op: Square Enix geeft informatie over hun Westerse releases
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
- Final Fantasy XI PC
- Release: 16-09-2004
- Genre: Avontuur, RPG
- Leeftijd: 7
- Ontwikkelaar: Square Enix
- Schrijf zelf een review
Ook verkrijgbaar voor: X360, PS2.
- The Last Remnant PC
- Release: 19-03-2009
- Genre: Avontuur, RPG
- Leeftijd: 16
- Ontwikkelaar: Square Enix
-
6
Lees de review
Schrijf zelf een review
Ook verkrijgbaar voor: PS3, X360.
Koop deze game vanaf €34,99
| Winkel | Prijs | Incl. verznd | |
|---|---|---|---|
| Freerecordshop.nl | €34,99 | €36,94 | bekijken |
| vanleest | €34,99 | €36,94 | bekijken |
Meer gerelateerde games
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Nieuws Meer dan 25 miljoen unieke spelers ... 25
- Nieuws Power Gig komt met gitaarcontroller... 25
- Review Final Fantasy XIII 20
- Nieuws EA geeft singleplayer-RPG Project M... 7
- Review Yakuza 3 15
- Nieuws Bigpoint werkt aan Battlestar Galac... 7



Geen Front Mission 5 voor het westen?
Kheb er nog nooit van gehoord
verrassend dat er ook FF titels tussen zitten
Erg sterk, vooral KHIII
F.F DIT F.F DAT F.F SUZ F.F ZO BAH !!!!
Ik word er een beetje moe van alsmaar van hetzelfde !
Echte innovatief denkende mensen hebben ze daar bij Square-Enix ook niet lopen.En terwijl de geestelijke vader van F.F allang niet meer bij Square-Enix werkt dus zelf hebben ze het ook niet bedacht.
QQ
Wil je daarmee zeggen? Dat ze ineens geen goede games meer kunnen maken?
speel jij uberhaupt FF?
Vast niet. Anders zou je wel beter weten.
Innovatief hoef je niet te zijn. Hun formule voor games maken is gewoon zo goed, dat er met elk nieuw deel nieuwe aanhangers komen. En ja Square enix blaast nieuw leven in oude games om zo mensen gelegenheid kan geven om ook hun oudere titels eens te kunnen bewonderen op een leuke handheld als de DS. Waarom zouden ze het niet doen?
Ten eerste willen genoeg mensen dit, en ten 2e verdienen zij er meer dan genoeg aan aangezien square enix niet het hele project opnieuw hoeft te starten. Alle concepts, designs, gameplay, story is allemaal al klaar.
De nieuwe delen zijn altijd delen waar men veel geld maar vooral veel tijd en energie in word gestoken om de speler een nieuwe ervaring te geven. FFXIII bijv is al in ontwikkeling sinds release FFX.
De formule van FF veranderd nooit en dat moeten ze zo houden. Dat is ook de reden waarom miljoenen maar dan ook echt miljoenen mensen deze franchize tof vinden. Enige wat veranderd zijn de verhalen, characters, sfeer enz, per deel.
Op die manier zijn ze goed bezig.
Geen Secret of Mana remake ?????
Lag dat dan in de lijn der verwachtingen ofzo?
Kingdom Heart III!!!!
Eerst maar KHII oppikken in september !