Er komt een HD-remake naar PlayStation 3 met daarin drie Kingdom Hearts-games: Final Mix, Re: Chain of Memories en 358/2 Days. De collectie heet Kingdom Hearts 1.5 HD Remix, zo maakte uitgever Square Enix bekend tijdens de Tokyo Game Show.
De drie games verschenen oorspronkelijk voor PlayStation 2, al is Re: Chain of Memories zelf ook een remake van Chain of Memories voor GameBoy Advance. Kingdom Hearts Final Mix was een heruitgave van het eerste deel voor Japan, waarin de extra content die de Verenigde Staten kreeg ook was opgenomen. 358/2 Days verscheen voor de Nintendo DS.
De remake staat gepland voor 2013, deze lanceerperiode geldt echter momenteel enkel voor Japan. Verder zijn er geen details bekendgemaakt over eventuele extra's. Volgens het gerucht is het wel zo dat 358/2 Days alleen in de vorm van tussenfilmpjes te bekijken zal zijn, in plaats van dat de volledige game een speelbare HD-remake krijgt.









