Verraad en onbekende emoties in Hitman film
25 apr. 2007 12:01 / Gewijzigd 25 apr. 2007 12:01 / Door: trennas / 33 reacties
Vorige maand vertrok de voltallige crew van de Hitman film naar Sofia, de hoofdstad van Bulgarije, om aan de eerste opnames te beginnen. Na een korte stilte leek het Twentieth Century Fox en EuroCorp waarschijnlijk wel een goed moment om met een officiële synopsis voor de film naar buiten te komen, die wordt geregisseerd door Xavier Gens.
Het plot draait, zoals verwacht, om de professionele huurmoordenaar Agent 47 (gespeeld door Timothy Olyphant), die met stalen zenuwen en een onvervalste trots de ene na de andere opdracht vervult. De enige identiteit die hij heeft is het nummer 47, ontleend aan de laatste twee cijfers van de streepjescodetatoeage in zijn nek. De huurmoordenaar raakt betrokken in een politieke crisis en krijgt zowel Interpol als het Russische leger achter zich aan, terwijl hij Oost-Europa afreist om uit te zoeken wie hem heeft verraden en uit de weg wil ruimen. Zijn overlevingskansen worden nog eens extra bemoeilijkt als zijn bewustzijn en onbekende emoties boven komen drijven door de invloed van een mooi, maar geestelijk beschadigd meisje.
Als het schieten in Sofia klaar is, gaan de opnames verder in onder andere Zuid-Afrika, Istanbul, St. Petersburg en Londen. In Frankrijk zal de film door EuroCorp worden uitgebracht; in de rest van de wereld zal Twentieth Century Fox de distributie voor zijn rekening nemen.
Agent 47; toch niet zo'n koele kikker als we dachten?
Laatste nieuws
Reacties op: Verraad en onbekende emoties in Hitman film
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Review God of War III 14
- Nieuws Trailer toont de wereld van Red Dea... 23
- Nieuws Ontwikkelaar Left 4 Dead maakt hers... 3
- Nieuws Sega: 'We willen geen ondermaatse g... 16
- Nieuws 'Ensemble experimenteerde teveel me... 8
- Review Still Life 2 5



hmm, ik heb het vreemde gevoel dat dit eignelijk nog best eens vet zou kunnen worden.
hmm....klinkt leuk dat russische leger en interpol etc. Alleen dat hele gebeuren met dat ie z'n geheugen terug krijgt door dat chickie zie ik liever niet gebeuren =(
Beter lezen: onbekende emoties boven komen drijven door de invloed van een mooi, maar geestelijk beschadigd meisje.
Het meisje is geestelijk beschadigd
Klinkt als een goed verhaal in ieder geval, hoop echt dat het geen gedrocht wordt
nou... als jou interpretatie van een goed verhaal zo mager is als bovenstaand beschreven, dan is het inderdaad een goed verhaal.
Lijkt me een leuke kijkfilm. Niet meer, niet minder. Wel leuk dat het natuurlijk gebaseerd is op het spel, maar er zijn zat films met een dergelijk verhaal als bovenstaand beschreven.
Ben vrij snel tevreden
Ben allersinds al benieuwd ^_^
De games waren al altijd goed. Maar games-verfilmingen lopen meestal rampzalig af (ok, ze waren dan ook geregisseerd door Uwe Boll, wat wil je dan?)
Ik ga Hitman toch al zeker zien, gewoon omdat ik de games al gespeeld had. (Als de trailers later tegenvallen zal ik hier nog op terugkomen waarschijnlijk )
ahhh nee, het zal tog geen romantische ik-moet-mjin-tjik-redden film worde..
ja inderdaad.
juist die droogheid en kewlheid was vet
ik heb liever niet dat ze het gaan verneuken met romantische zooi.
Ik heb liever ook geen happy-end ofzo ( niet dat 47 dood gaat, maar die chick wel :p ) ...
codename 47 en romances? :')
Als ze dat doen ga ik gelijk een paar klachten indienen.
Eerste echt goeie game 2 movie?
klinkt iig allemaal heel interressant.
Resident evil films waren wel vrij geslaagd.. alhoewel ze niets over lieten van de agme eigelijk.. :\
eindshot van deel 1, vind ik persoonlijk één van de allervetste eindshots ooit in een film.
Er hoort geen romantische shit in deze film. Zo zijn de games ook niet. Dus hopelijk doen ze daar niet teveel mee.
Verder klinkt het wel interressant. Het is afwachten op eind resultaat. En dat duurt nog wel even
Ik vond Blood Money een van de vetste spellen ooit.
Hehe, huurmoordenaar meets mooi meisje......goh....waar ken ik dat toch van...(Leon dus).
Maar dit kan best nog een goede film worden denk ik maar ik blijf erbij dat ze Jason Staham hadden moeten nemen, als hij wilde.
Dat meisje uit Leon was een jaar of 11...
dat wijf in Leon was toch 11 jaar oud ofzo ?? (oh.. staat hierboven al -__- )
enne, wat hebben ze gedaan met Vin Diesel ?
hij leek me zowiezo niet geschikt voor die rol, dus, alleen maar goed :-)
Dat klopt, 11 dacht ik, maar ik zeg ook niet dat ze een liefdesrelatie krijgen maar de beschrijving is: een mooi, maar geestelijk beschadigd meisje.
Door dat "Meisje" ging en ga ik er vanuit dat het om een kind gaat.
Dat zou ik liever hebben omdat ik het raar zou vinden als Agent 47 al in de eerste film verliefd wordt.
Een film van Serious Sam lijkt me wel wat.
klinkt erg goed.. niet zoals de andere gamefilms die het game verhaal volgen..
meschien kan deze nfilm omdat ze niet de verhaal lijn volgens van het spel.. wel een game tot gevolg hebben en worden we opgescheept met een film-game
kijk eens: "Final Fantasy - the spirits within". Meeslepend, erg vet en computeranimatie van de bovenste plank.
pfff.... weinig origineels dus. 13 in dozijn verhaal.
Please fuck Jason Statham. Sorry Logan, dat was grof maar waarom Statham? Omdat hij kaal is? Deze film heeft een bijzonder sterke cast maar je moet de serie "Deadwood" en de film "Festen" gezien hebben om dat te begrijpen. Deadwood voor Olyphant en Festen voor Ulrich Thomsen. Dougray Scott, de slechterik in MI:2 doet ook mee.
Precies, Olyphant en Deadwood ROCKS
jezus wat suf zeg. Maak er nou gewoon een emotieloze lul van
Klik hier om alle reacties te tonen