Gamer.nl
 
 

inloggen | registreren
  • Home
  • Games
  • Nieuws
  • Artikelen
  • Dossiers
  • Video
  • Community
  • Platform
    • PC
    • Xbox 360
    • PlayStation 3
    • PSP
    • Wii
    • DS
  • Forum
Nieuws

Stomen met Deus Ex, Tomb Raider en Thief

4 apr. 2007 09:55 / Gewijzigd 4 apr. 2007 09:55 / Door: trennas / 21 reacties

Vorige maand wisten we al te melden dat publisher Eidos Interactive games zou gaan distribueren via Valve's Steam Engine, waarmee tegen betaling spellen gedownload kunnen worden. De eerste lading games bestond uit Just Cause, Battlestations: Midway en de Hitman en Commandos series.

Deze week is Eidos voor de tweede maal diep in de archieven gedoken en heeft een paar juweeltjes van titels online weten te zetten.

De nieuwere spellen zijn Tomb Raider: Legend ($26.95), Project: Snowblind ($17.95) en Rogue Trooper ($26.95), maar er zijn ook wat oudere favorieten onder de harcore gamers te vinden; Deus Ex: Game of the Year Edition ($8.95), de sequel Deus Ex: Invisible War ($17.95) en Thief: Deadly Shadows ($17.95.) De prijzen gelden tot 9 april in verband met een kortingsactie, dus wees er snel bij als je nog even gauw een paar dollar wil besparen.

Steam heeft nu ruim 150 games in het bestand staan en dat aantal groeit nog steeds. Eidos kan met releases van klassiekers als deze de boel alleen nog maar verder opstomen.


Laatste nieuws

  • 16:14 Cerberus Network is voor 'goede relatie' met...
  • 17:51 Onduidelijkheid over toekomst Codemasters...
  • 15:57 Sony en David Jaffe winnen God of War-rechtszaak
  • 12:59 Team Fortress 2 krijgt eerste content...
  • 11:47 Tyrannis-uitbreiding voor EVE Online komt in...

Reacties op: Stomen met Deus Ex, Tomb Raider en Thief

Avatar van batlefieldhunk
04-04-2007 09:56 | 0 |
batlefieldhunk

sow doen ze goed

btw heb allang geen 1ste!! comments gezien op deze site, wat een goed teken is!! , dus ik maak hierop geen uitzondering

Avatar van Khalistro
04-04-2007 10:01 | 0 |
Khalistro

Ik vind het toch een beetje prijzig als ik zo mag kijken...

IK zag van de week zag ik bijvoorbeeld de complete Tomb Raider Serie nog bij een niet nader te noemen multimedia winkel liggen voor een € 12,50 en de cmoplete Thief serie met alle delen voor zelfs een schamele € 5,-...

DUs an sich aardig, maar doe me dan maar een kopietje in mijn kast!
In dit geval is downloaden dus *niet* goedkoper via Steam

Avatar van Sasuke
04-04-2007 10:06 | 0 |
Sasuke

Ja leek me ook duur...

Vis liever zulke games uit de budgetbak dan al die download tijd ook nog eens te verknoeien.

Mja wel tof dat het project ondersteuning krijgt en dat er tenminste fatsoenlijke games beschikbaar zijn. Helaas jammer dat de prijs nog relatief hoog ligt.

Avatar van Rent A Ham
04-04-2007 10:04 | 0 |
Rent A Ham

Deus Ex 1 ligt voor 2 euro bij de mediamarkt geloof ik. Betaal je hier lekker even 4x zo veel.

Wel goeie game natuurlijk.

04-04-2007 10:42 | 0 |

Hij ligt er voor 0,98 Euro om precies te zijn.

Avatar van Rent A Ham
04-04-2007 11:58 | 0 |
Rent A Ham

9x zo veel dan

04-04-2007 12:42 | 0 |
Emperor Mordred

hij is wel elke Euro(cent) waard

Avatar van Daeda
04-04-2007 10:11 | 0 |
Daeda

Mja, DX retail is goedkoper.. maar misschien werkt deze versie beter op XP, dat zou wel een plus zijn.. blijft toch een van de beste games ooit

Avatar van NT_Bao
04-04-2007 11:40 | 0 |
NT_Bao

Deus Ex is ook een van de leukere games met een goed sterk verhaal en harde dialogen. Ik heb nooit echt problemen gehad om te spelen op XP hoor.

05-04-2007 01:31 | 0 |
minus0ne

DX heeft geen issues met XP hoor, misschien effe de patches pakken (of de GOTY kopen voor een paar euro).

Avatar van inoj
04-04-2007 11:07 | 0 |
inoj

Wanneer komt de PS2 versie van TR uit?

Avatar van dbreuning
04-04-2007 11:24 | 0 |
dbreuning

Opzich goed van Valve dat ze zo hard bezig zijn met downloadable retail games. Dit zou standaard praktijk moeten worden. De volgende generatie geen disks meer maar 1TB harddisks zodat we alle games kunnen downloaden en kunnen backuppen voor als ie "vol" raakt :-) Bill Gates heeft al gezegd dat hij denk dat dit de laatste generatie is waar games echt via disc/drager verkocht gaan worden.

Avatar van trennas
04-04-2007 11:40 | 0 |
trennas

persoonlijk denk ik dat hij zich daar nog wel eens lelijk in kan vergissen. heel veel mensen vinden het downloaden van games een ietwat raar iets en hebben liever een tastbare vorm..

Avatar van Rent A Ham
04-04-2007 12:02 | 0 |
Rent A Ham

Ik denk dat het wel gaat veranderen op den duur. Misschien niet volgend jaar, maar toch lijkt het me niet onredelijk om over 5 jaar alles te downloaden.

Steam is gewoon een heerlijk programma als het gaat om downloadbare content. Je koopt het 1x, en daarna kan je het gewoon van internet halen als je bijvoorbeeld format C:/ doet.

De snelheid is ook vergelijkbaar met normaal installeren vind ik, alleen heb je er een goeie internetverbinding voor nodig.

Avatar van trennas
04-04-2007 12:05 | 0 |
trennas

ik heb er nog niemand over horen klagen idd, maar de mainstream gamers zullen de komende tijd nog liever hun games in de winkel kopen denkik ^^ overigens vind ik dat persoonlijk ook leuker downloads kun je immers niet in je kast zetten

04-04-2007 13:04 | 0 |
corneel

deus ex is die 9$ meer dan waard

Avatar van ComicsReader
04-04-2007 15:42 | 0 |
ComicsReader

Precies wat iedereen zegt, al deze games zijn nog steeds verkrijgbaar en voor veel minder geld ook nog. Dus het nut van dit soort acties zie ik niet zo......behalve natuurlijk het winstbejag via de lieden die minder bekend zijn met games op zich.

Avatar van ShiveringNL
04-04-2007 15:55 | 0 |
ShiveringNL

Deus Ex is outdated.

04-04-2007 16:55 | 0 |

Deus Ex is grafisch outdated. De gameplay/verhaalllijn staan nog steeds als een huis.

05-04-2007 01:36 | 0 |
minus0ne

Deus Ex is nog steeds een van de top spellen. Zelf speel ik het liever dan bijv. Oblivion oid. Ziet er op hoge reso met volle AA en AF (en de texture pack) overigens nog best goed uit hoor, er zit zoveel ziel en detail in die game, daar kunnen recente "toptitels" nog een puntje aan zuigen.

En de Thief games zijn natuurlijk ook meesterwerken, ik vraag me af wanneer we weer wat concreets van Warren Spector horen? Afgezien van Junction Point studios en z'n onbenoemde Steam project.


http://en.wikipedia.org/wiki/Junction_Point_S
tudios

Avatar van pelikaan
04-04-2007 16:19 | 0 |
pelikaan

Deus ex is de beste game van 1999 als ik het dacht , echt dat is zo'n goeie game met zo'n mooi verhaal dat ik het nu op zijn tijd nog wel eens speelt

Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.

Nu op Gamer.nl

Review
White Knight Chronicles

White Knight Chronicles

Achtergrond
Playstation Move onder de loep genomen

Playstation Move onder de loep genomen

Achtergrond
Games uit het Oostblok

Games uit het Oostblok

Interview
In gesprek met Shinji Mikami van Vanquish en Resident Evil

In gesprek met Shinji Mikami van Vanquish en Resident Evil

Achtergrond
Van Nederland tot Canada: Slick Entertainment

Van Nederland tot Canada: Slick Entertainment

Review
Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Best bekeken

  • Preview Splinter Cell: Conviction (hands-on) 18
  • Nieuws Cerberus Network is voor 'goede rel... 15
  • Gamer.nl video Gamejournaal Week 11 2010 5
  • Interview Alice in Wonderland: in gesprek met... 2
  • Games
    • Call of Duty: Modern Warfare 2
    • Battlefield: Bad Company 2
    • Metro 2033
    • God of War III
    • FIFA 10
    • Mafia II
    • Meer games
  • Nieuws
    • Overzicht
    • RSS feed
    • Meld nieuws
  • Artikelen
    • Reviews
    • Previews
    • Interviews
    • Columns
    • Achtergrond
  • Dossiers
    • Nederlandse game-industrie
    • E3 2009
  • Videos
    • Gamer.nl Video
    • Reviews
    • Trailers
    • Nieuwste video's
    • Best bekeken
    • Gameplay video's
  • Community
    • Blogs
    • Reviews
    • Previews
  • Platformen
    • PC
    • Xbox 360
    • PlayStation 3
    • Nintendo Wii
    • Nintendo DS
    • PlayStation Portable
Hosted by Exonet Internet Services Exonet
Sanoma Uitgevers © 2010 Sanoma Men's Magazines B.V
Gamer.nl is onderdeel van van de Sanoma Uitgevers groep
  • Disclaimer
  • Privacy- en cookiebeleid
  • Adverteren
  • Colofon