Paradox Interactive, bekend van Crusader Kings 2 en Europa Universalis, heeft de strategiegame March of the Eagles aangekondigd. Het spel focust zich op de periode waarin Napoleon aan de macht was.
De game ondersteunt multiplayer voor 32 spelers, waarbij ieder land in Europa speelbaar is. Er is ook een gezamenlijke vijand, Napoleon. Zijn legers rukken naarmate een speelsessie vordert steeds verder op. Spelers moeten ondertussen zorgen voor aanvoer van goederen, hun legers verder uitbouwen en ervoor zorgen dat de unieke vaardigheden van hun generaals goed benut worden.
Paradox neemt op dit moment registraties voor de bèta van March of the Eagles aan, via beta.paradoxplaza.com/signup/39. Aanmelden kan nog tot 6 september.









Lijkt mij een mooi spel dus ik ga me maar is inschrijven