Nieuwe beelden van Fire Emblem Wii komen voorbij
18 jan. 2007 13:51 / Gewijzigd 18 jan. 2007 13:51 / Door: Mactox / 16 reacties
Fire Emblem kent vooral in Japan erg veel succes, al toont Europa zo stilaan ook steeds meer en meer interesse voor deze tactische role playing game. Binnen een maand zal er een gloednieuw deel binnen de reeks voor de Wii op de markt komen met als titel Fire Emblem: Akatsuki no Megami. Hoe het spel bij ons door het leven zal gaan is nog onduidelijk, vandaar dat wij het spel gewoon de naam Fire Emblem Wii geven. Vandaag mogen we jullie een paar nieuwe beelden van deze aankomende Wii-game tonen. Samen met de exacte titel van het spel is er ook nog geen Europese releasedatum vrijgegeven.
Laatste nieuws
Reacties op: Nieuwe beelden van Fire Emblem Wii komen voorbij
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Nieuws 'Nieuwe moederbord zal niet veel kl... 13
- Review Metro 2033 20
- Nieuws 'Xbox 360 krijgt USB-opslagfuctiona... 23
- Nieuws GTA IV-uitbreidingen voor PlayStati... 18
- Nieuws Bedenker Little Big Adventure werkt... 18
- Nieuws Sony en David Jaffe winnen God of W... 9



Ziet er leuk uit! Vond de 3 Fire Emblems op de GBA ook heel leuk om te spelen. (en heerlijk moeilijk)
Misschien dan toch nog een Wii kopen naast mijn PS3?
uitslover
vond het op de PSP( die ik heb ) ook leuk met gba emu ^^ JK
haha ben je wel de enigste denk ik die de ps3 koopt haha ken je nog een jaartje wachtte denk ik
3 Fire Emblems ? op de GBA ? ik ken er maar 2.
nu je het zegt, ik ook :S
ow, wacht nee. er was er volgens mij nog één die alleen in Japan verscheen
naast je ps3? dat is in 2010 ongeveer?
hehe
ik heb Fire Emblem nog niet veel gespeeld op m'n GBA, maar dat ga ik zeer binnenkort wel doen. Tot nu toe is het een geweldig spel! De eerste RPG die ik speel in jaren! (daarvoor was het Pokémon Ruby)
Heb de serie nog niet gespeeld, noch op de GBA noch op de Cube, maar wil ik absoluut nog eens doen. Lijkt mij Final Fantasy Tactics-achtig, dus zit 't vast wel goed!
Je kan Fire Emblem wel vergelijken met Final Fatnasy Tactics, al gaat Fire Emblem meestal zo diep niet als FF.
Eens heb de GBA versie een flink eind gespeeld en het bevalt me zeer goed. De setting vind ik stukken leuker dan advance wars... en die themesong van deze game is ronduit geniaal! Echtwel!
Hmmm... lijkt mij op't eerste gezicht geen game die mij gaat boeien... Maar goed we zullen zien wat de volgende paar reviews gaan vertellen.
ja daarom toch het lijkt me ook niet echt wat in iedergeval geen spel voor de wii maar wacht de review wel af en we zien dan wel maar komen nog genoeg andere toppers voor de wii dus
Deze serie is anders dan de Fire Emblems welke op de SNES released zijn in een ver verleden Denk dat ik toch maar serieuzer ga kijken of ik een Wii kan vinden, tot op heden altijd uitverkocht :/ terwijl ik mijn xbox360 de eerste keer direct op kon pikken.
Zhe omfg hebbeenn!!
Die zet ik op mn verlanglijstje
(onder Zelda, Smas Brawl, en raving rabbids dan wel)
ziet er cool uit alleen persoonlijk vind ik de secret stones de beste fire emblem die er is en ik speel nog steeds vind hem de best omdat ik het vrij kiezen waar je heen gaat echt fijn ook natuurlijk de manier van traine want je kom daar echt elk manate goed traine in p.o.r op de cube kom je gewoon niet iedereen voluit traime drm moete ze weer bestemming kiezen erin doen en dan ook nog is dat gedeelde exp systeem en dan meer classes en lvls en natuurlijk characters zodat je je er echt lang mee kan vermaken . tog blijft fire emblem de beste turned base rpg die er is !