Virtua Fighter 5 aangekondigd voor Xbox 360
21 dec. 2006 21:15 / Gewijzigd 21 dec. 2006 21:15 / Door: Peter Zeilstra / 33 reacties
Het hoge woord is eruit: Virtua Fighter 5 zal niet exclusief naar de PS3 komen maar ook uitkomen voor de Xbox 360. Sega heeft aangekondigd dat de game aan het einde van de zomer van 2007 voor de Xbox 360 uit zal komen. De PS3 versie staat gepland voor de lancering van de PS3 in maart. Fanboys hebben weer een game minder om over te vechten. Of juist één meer.
Het valt overigens nog maar te bezien of de Xbox 360 versie een online multiplayer mode zal bevatten, want de makers hebben al laten merken dat er teveel nadelen aan kleven, waaronder lag. Vechtgames in het bijzonder zijn hier gevoelig voor.
Met dank aan SikTh_ voor het melden van dit nieuws.Laatste nieuws
Reacties op: Virtua Fighter 5 aangekondigd voor Xbox 360
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Nieuws Sony noemt bewegingscontroller Move... 36
- Nieuws Ontvang gratis de nieuwe Gamer Maga... 0
- Nieuws Final Fantasy XIII op PS3 komt met ... 8
- Achtergrond DSi XL getest 14
- Nieuws Lucasarts werkt aan Monkey Island 2... 8
- Nieuws Lara Croft and the Guardian of Ligh... 6


mmm dan wordt het straks nog afwachten of ik deze op PS3 of op de Xbox360 wil..
Op zich jammer dat ie niet exclusive is voor Sony, maar goed.
Ben benieuwd of er grafische verschillen in de 2 versies zullen zitten.
Echt jammer! S... ach laat ook maar
Je reactie was weer (zoals altijd) de moeite waard.
Ik bedoelde eigenlijk dat je een enorme fanboy bent omdat je het jammer vind dat die niet PS exclusive is. maar dat jouw hersens op een ander niveau functioneren hoef je mij nog niet te gaan bashen.
Gelukkig wist je dat ik vanmorgen die post vanuit mijn Wii gemaakt heb, terwijl mijn Xbox360 ernaast stond, dus ik ben inderdaad een fanboy. Denk jij eerst maar na voordat je wat zegt, dat zou beter zijn. (OF beter lezen, want in mijn post staat dat ik nog wil kijken of ik hem op de PS3 wil, of op de Xbox360)
Er zullen best wel wat verschillen zijn maar ze zullen nooit groot zijn , die verschillen die je aleen maar ziet als je ze naast mekaar zet.
Boeit dus niet
deze versie is gebouwd op hardware van de ps3 dus word paar maanden later op de x360 gepoort. ik ga ervan uit dat hij wat beter op de PS3 zal zijn omdat hij daarvoor is gemaakt!
Nope. FV5 is gemaakt voor een arcade machine. Beide versies zijn ports.
Niet helemaal. De lindbergh waar dit op draait in de Arcade is een PC met een Geforce 6x00 chip (Elke 6e Generatie Geforce chip kan in de lindberg zitten). Omdat de GPU van de PS3 (misschien krachtiger) van dezelfde fabrikant komt is hij redelijk makkelijk om te zetten. Ze hoeven niet eens echt gebruik te gaan maken van de SPE eenheden. Het enige probleem wat de PS3 heeft is dat hij minder geheugen heeft dan de Lindbergh. Maar dat was met de poort van Outrun 2 naar de Xbox (512mb Chichiro (Xbox Arcade Hardware van SEGA) naar 64 MB) ook nauwelijks zichtbaar op je normale TV.
Noooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooo ooooooooo.....alleen tekken6 is nu nog ex QUA vechtgames
je moet het anders zien. nu kunnen ook alle 360 gamers ook van virtua fighter genieten!
Ach, wat zou lag toch een nadeel zijn. Nu heb ik Dead or Alive 4 amper gespeeld, maar dit excuus gaat eigenlijk niet meer op vind ik.
Twitch gameplay zal hinder rondervinden van de kleinste vertraging. Misschien heeft DOA4 zekere buffers ingebouwd in de gameplay zelf, maar FV5 heeft dit zeker niet.
wat is twitch gameplay nu weer?
Mja, ik veronderstel dat je wel een punt hebt.
Doa4 'vertraagt' bij lag maar synct behoorlijk goed en met een goeie connectie speelt het zo goed als lag-loos.. dat je af en toe 1-2 seconden in slowmotion ziet is annoying maar wel een goeie oplossing! verder doet dit geen afbreuk aan het speelplezier online (voor mij dan tenminste
JIIIHAAAA! VF5 op me 360!!! Dikke shizzle dit! Me beste beat him up game komt op de console!
Vet.
Iemand een idee waarom fightgames zoveel lijden onder LAG??? Shooters doen het toch ook goed?
Timing van moves is van cruciaal belang. Bij een shooter mag je gerust een paar shots missen door lag
Zeker nog nooit Quake3 gespeeld of wel ?
Hee lachen.... Pareltje
Mooi :-)
Jammer voor sony. Good for us! Alhoewel, je moet er nog steeds €60 voor betalen. dus zo goed is het natuurlijk ook niet.
Echt jammer! :s ... ach laat ook maar.
Klik hier om alle reacties te tonen