Op het digitale distributieplatform Steam wordt vanaf 5 september naast games ook ander soort software aangeboden. Dit heeft platformhouder Valve onlangs bevestigd.
De software beslaat volgens Valve meerdere categorieën, van creativiteit tot productiviteit; specifieke programma's werden niet genoemd. Wel zei het bedrijf dat veel van de software gebruikmaakt van Steamworks, om automatisch updates door te voeren en gebruikers hun werk op te laten slaan via Steam Cloud.
Ontwikkelaars van software kunnen via Steam Greenlight hun programma's indienen. Greenlight geeft Steam-gebruikers de mogelijkheid om potentiële Steam-producten vooraf te keuren en zo (mede) te bepalen of deze uiteindelijk voor het platform verschijnen.








Ohh, erg nice. Ik hoop op goedekope, maar degelijke programma's om zelf games te bouwen.
ms visual c sharp express met xna is bijvoorbeeld gratis. ben zelf bezig met een simpel spelletje daarin. t is meer een kwestie van een boek doorwurmen en er tijd in stoppen.
Ik hoop dat er daar dan ook deals voor langskomen (geen daily gok ik).
Dit vind ik een goede ontwikkeling! Alles mag van mij wel naar Steam komen, fijn om programma's op 1 launch plek te hebben en dat je tegelijkertijd met vrienden kunt chatten. Ook die Steam cloud is hartstikke handig. Nu mogen ze de browser nog wat sneller maken voor ingame, dat zou helemaal mooi zijn!
Heel erg fijn :)
Installatie, patches, etc. vind ik heerlijk werken bij Steam.
De vraag is nu natuurlijk: Worden er tijdens sales ook niet-games aangeboden? ;)
En vallen gratis programma's er ook onder? (zal wel niet)
Lijkt me heerlijk om ook mijn gratis en/of open source programma's automatisch bij te laten werken en dergelijke. Altijd de laatste versie zonder moeite en tussenkomst.
(En weer een reden minder om naar Windows 8 over te stappen, maar dat is persoonlijk en offtopic)
Een sale van bepaalde software zie ik ook wel zitten. Ik gebruik mijn computer en laptop niet om te gamen maar wel voor het maken van muziek en audio bewerking. Goedkoop audio software aanschaffen zie ik ook wel zitten. Misschien toch maar even in de gaten houden.
Mooie stap :) Op naar films? Zou wel erg tof zijn.
Dat zou afgezaagd zijn. En niet waarschijnlijk.
Hmm. Om eerlijk te zijn weet ik niet wat je met "afgezaagd" bedoeld. Waarschijnlijk lijkt het me ook niet, maar het lijkt me wel tof.
Afgezaagd in de zin van te makkelijk en weinig origineel. Ik zeg niet dat films niet interessant zijn, maar Valve is een pure, inventieve, game ontwikkelaar en daar past statische, niet-interactieve film niet erg bij.
Een tegenhanger van Steam voor filmdistributie zie ik dan weer wel voor me.
*leest titel*
Nice! Steam Porn!
Alles in de tent 50% !!!!
Nu alleen nog wachten op de naamverandering van Steam naar SkyNet.
@heer Mida
Het is nog geen 2029, dus er is nog tijd
Haha terminator
Kunnen ze niet gewoon een steam operating system gaan maken? ze maken nu ook al games geschikt voor linux. een steam OS gebaseerd op linux als alternatief voor windows 8 :)
Zat ik ook te denken. Maar zou er ook niet een steambox komen, en wat voor OS zal daar op gaan draaien?
slimme zet
ONLINE STORE :
====( fullmalls.com ) =====
n2012 comes, in order to thank everyone, characteristic, novel style, varieties, low price and good quality, and the low sale price. Thank everyone
free shipping
competitive price
any size available
accept the paypal
jordan shoes $32
nike shox $32
Christan Audigier bikini $23
Ed Hardy Bikini $23
Smful short_t-shirt_woman $15
ed hardy short_tank_woman $16
Sandal $32
christian louboutin $80
Sunglass $15
COACH_Necklace $27
handbag $33
AF tank woman $17
puma slipper woman $30
====( fullmalls.com ) =====