Ontwikkelaar Polyphony Digital is direct na de release van Gran Turismo 5 begonnen met het maken van Gran Turismo 6. Dat laat Kazunori Yamauchi, geestelijk vader van de reeks, weten op het China Joy-evenement in Beijing.
"We mikken altijd op de laatste technologie (voor de ontwikkeling van een nieuwe Gran Turismo-game)", vertelt Yamauchi. Hij lijkt hiermee er op te wijzen dat Gran Turismo 6 naar de PlayStation 4 komt. Dat was ook al de verwachting, aangezien er tussen Gran Turismo-games tegenwoordig zo'n vier tot vijf jaar ontwikkeltijd zit en Gran Turismo 5 uitkwam in 2010.
Yamauchi werd ook gevraagd of er een Vita-versie van Gran Turismo in de maak is. Hierover blijft hij echter vaag: "Als we het zouden maken, zouden we gebruikmaken van de optie om overal te kunnen spelen en altijd 3G te kunnen gebruiken."






