THQ voegt zijn kwaliteitscontrole-afdeling in Phoenix samen met die van Montreal, waar het al een dergelijke vestiging heeft. Als gevolg hiervan wordt de Phoenix-vestiging gesloten, een onbekend aantal mensen verliest hierdoor zijn baan.
In totaal gaat het om 57 medewerkers van THQ's Phoenix-vestiging. Sommigen van hen krijgen de optie om mee te verhuizen naar Montreal en daar aan de slag te gaan.
"Montreal is de ideale locatie voor talent binnen de industrie, met een goede economie", aldus THQ via een statement. "Montreal speelt een grote rol in onze toekomstige ontwikkelingsplannen. Met dat in het achterhoofd hebben we het besluit genomen onze twee kwaliteitscontrole-afdelingen in THQ Montreal te integreren. Deze beslissing wordt gedreven door de industrie, markt en economische trends."








tsja er valt nou eenmaal weinig kwaliteit te controleren bij THQ de laatste jaren :D
darksiders gespeeld?
zolang company of heroes 2 maar epic blijft!