505 brengt Armed Assault naar Europa begin 2007
10 okt. 2006 16:05 / Gewijzigd 10 okt. 2006 16:05 / Door: Erwin Bergervoet / 26 reacties
Armed Assault, inmiddels een spiritueel vervolg van Operation Flashpoint, zal in Europa door 505 Games op de markt worden gebracht. Deze uitgever van consolegames begeeft zich hiermee voor het eerst op het vlak van PC-titels. Het spel zal in het eerste kwartaal van 2007 verschijnen; oorspronkelijk stond Armed Assault nog in de planning voor het vierde kwartaal van 2006.
Net als Operation Flashpoint zal Armed Assault een zeer tactische en realistische oorlogsgame worden, met uitgestrekte landschappen, bestuurbare voertuigen en een solide mulitplayer. Maar liefst 100 spelers kunnen online met elkaar in gevecht gaan.
Laatste nieuws
Reacties op: 505 brengt Armed Assault naar Europa begin 2007
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Review God of War III 14
- Nieuws Trailer toont de wereld van Red Dea... 23
- Nieuws Ontwikkelaar Left 4 Dead maakt hers... 3
- Nieuws Sega: 'We willen geen ondermaatse g... 16
- Nieuws 'Ensemble experimenteerde teveel me... 8
- Review Still Life 2 5



Vet, zal ik zeker halen !
Maar beetje battlefield 1942 ?
Ja in 1942 hadden ze heli's en m16 :/
Meer te vergelijken met Operation Flashpoint, battlefield is meer arcade achtiger.
Juist geen Battlefield 1942!
Want dit draait om realisme, gameplay, teamwork, tactisch vermogen en timing.
wordt flink tijd dat hij uitkomt! Al zo lang wachten op deze game, wordt vast net zo fantastisch als OFP toendertijd was.
Graphics stellen me teluur..Beetje te vierkant, cker die tanks en die mannetjes..ook zo vierkant..ik hoop dat de graphics nog beter worden
dit soort games moeten het zowieso hebben van gameplay. Dit wordt eigenlijk gewoon OFP - Bugs - lag + nieuwe campaign = heaven.
je hebt wel een beetje gelijk. maar daar gaat het eigenlijk totaal niet om in de game. de gameplay maakt het zo goed. als ik nu operation flashpoint nog speel, dan lijkt het ook alsof ik me echt in de strijd bevindt
op een of andere manier maakte de grote aantal glitches en bugs de game (opf) realistischer ;-)
De graphics horen juist niet goed te zijn in dit soort games, dit komt omdat de complete omgeving real-time berekent word.
Zodat je op 21km nog tanks kunt afknallen. ;)
Zeg maar een enorme realistische infantry-tank-sim op een flightsim engine.
Source? - edit: zie het ook op worthplaying nu.
Lijkt me wel een vette game.
Wat is jullie bron? want ik en nogal veel met het spel en de community bezig, en ik heb nergens gehoord dat dit de uitgever zou zijn en Armed assault gaat in 2006 wel nog uitkomen volgens mijn vele bronnen.
greetz
Een persbericht van de uitgever zelf..
505 Games and Bohemia Interactive sign a distribution deal to bring the massively anticipated tactical first-person shooter ArmA: Armed Assault to PC in first quarter 2007.
London, 10th October 2006 – 505 Games, the flourishing UK-based videogames publisher, is delighted to announce a publishing agreement with the highly regarded European developer Bohemia Interactive, to bring 2007’s best tactical shooter ArmA: Armed Assault to Europe(1).
ok, sorry. vond het gewoon een beetje raar omdat ik niets op de sites van BIS zag, of op hun forum en andere fansites.
Greetz
Waar kan ik em bestellen, ik wil de eerste zijn die em heeft.
OFP is voor mij de meest vette game die er is, zo veel mogelijkheden, en alles is met scripts te maken.
Meest fantastische aan OFP zijn de multiplay-coop levels (veteran mode) en CTI (Capture the Island) soort C&C style, basis bouwen, units bouwen en elkaar aanvallen in 1st person.
Nadelen zijn de vele addons, de bugs.
Graphics zijn in zo vere goed dat het realistisch overkomt en mede met de gameplay maakt dit een Oorlog simulator Game ipv een Oorlog Arcade Game.
Armed Assault is volgens de weinige pers die al de pers-kit heeft mogen testen, een waardige opvolger met veel verbeteringen, ook om het nog moeilijker te maken.
PS. voor deze game heb ik een heel nieuw systeem aangeschaft :)
Kopen!
Hopelijk nu wel met multiplayer zoals het eigenlijk in OFP had moeten zijn :)
Jep, nu kun je makkelijker servers vinden, opzetten, etc.
Je kunt een server joinen terwijl ze al spelen, zonder dat ze de server moeten stopzetten om jou nog in de missie te gooien.
Sterker nog, er is maar weinig over van de oude Operation Flashpoint netcode...
bedankt, dat laatste zinnetje is een hele geruststelling al heb ik ook wel leuke momenten met OFP mp beleefd.
Zo was er een map in combinatie met een simpele mod, waardoor je meteen als heli, vliegtuig of tank kon spawnen. Of als soldaat. En het gaafste vond ik nog wel om als simpel mannetjte heli's en vliegtuigen uit de lucht te knallen.
Bij een andere interessante mod kon je met je team een basis bouwen, en dat hoad je nodig als je aan voertuigen en vliegtuigen wilde komen, er zat dan ook een bekerkt resource system in. Een heli kan je het beste met zijn tweeen besturen maar als er verder niemand in de buurt was kon je ook een AI soldaat kopen en die in je heli stoppen. Of je kocht er twee en je liet die in de heli op zoek gaan naar vijanden terwijl jij op de grond bleef. Tot nu toe heb ik dit soort dingen in geen een andere game gezien. Nee, ook in Empires, de HL2 mod met rts elementen heeft zoiets niet. Ik verheug me nu alweer op de vele missies, skins en mods die je van het net zal kunnen halen.
Mooi tussendoortje voor VBS2.
Of "Game2" met nieuwe engine. ;)
@Hiero
Begin maar vast met sparen dan :P
Heb VBS1 ook, was iedere cent meer dan waard.
De USA army gebruikt dezelfde engine voor haar simulaties. Inderdaad VBS2.
Deze game gaat de werkelijkheid behoorlijk benaderen. Het is dus een simulatie, niet arcade als Battlefield etc.
Graphics zien er prima uit toch?
Ziet er aardig uit, vooral die GFX. Volgens eerdere post op GAMER.nl komt dit game ook voor de PSP, dat zal zeker ook uitgesteld zijn .
Klik hier om alle reacties te tonen