Nieuws
Multiplayer mayhem in Castle Crashers footage
9 sep. 2006 13:33 / Gewijzigd 9 sep. 2006 13:33 / Door: Peter Zeilstra / 10 reacties
Begin 2007 zal Xbox Live Arcade opgesierd worden met een nieuwe en originele game van de makers van Alien Hominid, genaamd Castle Crashers. In deze game staan vier ridders centraal die in een 2d sidescrolling hack&slash festijn bezig zijn een belangrijke queeste te voltooien. De vier ridders hebben elke verschillende krachten en wapens. De grootste aantrekkingskracht van deze game is dat het met vier spelers is te spelen. Het gevolg hiervan is de enorme chaos die ontstaat.
Een nieuw filmpje dat direct afkomstig is van de PAX 06 game-conventie laat zien hoe hectisch het er aan toe gaat. Check het filmpje hier.Laatste nieuws
Reacties op: Multiplayer mayhem in Castle Crashers footage
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Review God of War III 19
- Nieuws Ontwikkelaar Left 4 Dead maakt hers... 3
- Nieuws Sega: 'We willen geen ondermaatse g... 17
- Nieuws Bad Company 2 verkoopt 2,3 miljoen ... 30
- Nieuws Lord of the Rings: War in the North... 16
- Review Still Life 2 5



Synj's tekenstijl eunt :x
K'dep (snel zeggen)
Crap? :(
vet man.
deze gasten hadden ook dadn me gemaakt. Dat was ook zo lache
Vraag me alleen af hoe lang dit leuk gaat zijn.
Alien Hominid vond ik ook troep vergeleken met bijvoorbeeld Metal Slug.
Maar ja, voor Metal Gear betaal je nog altijd dik twintig euro in de winkel en Alien Hominid en deze heb je dadelijk voor 9 euro gedownload.
Metal Gear? Metal Slug!
En dan nog, liever 20 euro voor MS betalen dan die 9 voor dat slappe aftreksel.
Oeps. Dat is de grootste fout die ooit in mijn reactie sloop, haha. Overigens kun je in de winkel met name Metal Slug 4 en 5 krijgen - dus dan heb ik liever dit. Bovendien kan je Castle Crashers met vier man spelen :)
Ze zouden eens een Pucca game maken... :D
zijn hier ook geen internet games van?