Voormalig Microsoft-topman Peter Molyneux geeft de Twitter-account die hem parodieerde, Peter Molydeux, op als een van de redenen waarom hij het bedrijf verliet. Via deze account werden absurde gameconcepten en uitspraken getweet, die zogenaamd van Molyneux afkomstig zouden zijn.
"Het is een slimme gast", zo begint Molyneux over de beheerder van de Twitter-account. "Ik kan je wel vertellen dat hij veel grappiger, gedurfder en boeiender is dan ik ooit zal zijn. Hij verzint een eindeloze sloot aan ongelooflijke ideëen."
"Hij is een van de redenen waarom ik weg ben bij Microsoft. Ik zag zijn tweets en moest er harder dan wie dan ook om lachen. Deze gast kan alles doen, is vrij, kan constant nieuwe ideëen verzinnen - dat kun je niet doen bij de PR-machine die Microsoft heet. Ik vind hem fantastisch en zou graag sommige ideëen werkelijkheid zien worden. Ik hoop dat hij er nog lang mee doorgaat."
Molyneux is inmiddels zijn eigen studio, 22 Cans, begonnen. De bedoeling is dat deze studio 22 kleine games voor iPhone uitbrengt. De eerste hiervan, Curiosity, verschijnt op 22 augustus.







Peter Molyneux begon heel hoog, maar zakte nog dieper dan een gierput na fable 1.
Zijn beste jaren waren inderdaad bij bullfrog. Maar de man is een visionair en geen game ontwikkelaar. En om zijn ideeen respecteer ik hem.
Precies, de man spuwt ideeën uit als een gek. Daar zitten vast af en toe mooie dingen bij, en hopelijk heeft hij een studio met mensen die het goed voor hem uit kan werken.
Maar ik ben bang dat ik nooit meer van een spel van hem zal genieten zoals ik ooit deed met Dungeon Keeper..
Hopelijk krijgt Molydeux nog eens een baan bij Molyneux, dan komt de briljantheid helemaal terug.
Dungeon Keeper III. Heb je in één klap meteen al je waardigheid terug.
Ik kan me weinig games bedenken waar ik echt meer op zit te wachten. Zal wel nooit gebeuren helaas...
www.warfortheoverworld.com/
Nog weinig van bekend, maar na men zegt een mogelijk (indie) opvolger van DK.
Ik ga het iig in de gaten houden, want ik wil ook wel een DK 3 ja :).
Tja de rechten van Dungeon Keeper liggen helaas in de koelkast ... vriezer* bij EA.
Pas op met wat je wenst, misschien is het juist beter als een klassieker van vroeger geen opvolger krijgt. We weten allemaal wat er is gebeurd met de opvolger van Diablo II.
ach houd to op. dat een game niet aan je (onrealistische) verwachtingen voldoet betekent niet dat het een slechte game is. diablo 3 is een prima game en al is het niet perfet (mainly de servers) vindt ik het iig een goede opvolger.
Nou niet echt, het is een redelijke game maar zeker geen goede opvolger.
D2 was een heel prima SP game, die ook een MP modus had. D3 is vernaggeld door de wens van Blizzard om de SP ook online te maken, en om extra geld te kunnen verdienen aan de Auction House. Die twee elementen samen hebben het spel een veel te serieuze (want: echt geld!) gegeven, waarbij de belangen voor Blizzard veel te groot zijn geworden.
Heel jammer, het heeft D3 echt verpest.
Starcraft II was daarentegen wel weer een goed vervolg. Het KAN dus wel!
ge wel dig
Mooie reactie van Molyneux. Hoop dat de beste man weer eens een mooie game gaat maken.
doe maar een populousje :P
nou inderdaad!!
achja, van een redelijke gamedesigner naar een grote oplichter met zijn nieuwe 'experiment'.. hoe hard kun je vallen...
ONLINE STORE :
==== ( fullmalls.com ) =====
n2012 comes, in order to thank everyone, characteristic, novel style, varieties, low price and good quality, and the low sale price. Thank everyone
free shipping
competitive price
any size available
accept the paypal
jordan shoes $32
nike shox $32
Christan Audigier bikini $23
Ed Hardy Bikini $23
Smful short_t-shirt_woman $15
ed hardy short_tank_woman $16
Sandal $32
christian louboutin $80
Sunglass $15
COACH_Necklace $27
handbag $33
AF tank woman $17
puma slipper woman $30
==== ( fullmalls.com ) =====