Nieuws
Titan Quest wacht 30 juni op je in de winkel
26 jun. 2006 14:28 / Gewijzigd 26 jun. 2006 14:28 / 25 reacties
Deze week schenkt Gamer.nl extra aandacht aan de RPG-game Titan Quest. Titan Quest is een hack-and-slash RPG in de stijl van Diablo en Dungeon
Siege. Het spel situeert zich rond het mythologische Griekenland en
Egypte en belooft een gigantische wereld die niet door laadschermen
onderbroken wordt.
Iron Lore is de ontwikkelaar van de game en Titan Quest is direct ook hun eerste titel. Een titel die veelbelovend is.
Op 30 juni ligt Titan Quest in de winkels en kan er tijdens de regenachtige dagen flink op losgehakt worden in mythische omgevingen.
Op de gamepage kun je de review van deze game lezen. Ben je het niet eens met de score, dan kun je in het gameforum zelf je mening kwijt of met anderen discussieren over Titan Quest.Laatste nieuws
Reacties op: Titan Quest wacht 30 juni op je in de winkel
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Nieuws 'Nieuwe moederbord zal niet veel kl... 11
- Nieuws 'Xbox 360 krijgt USB-opslagfuctiona... 18
- Nieuws GTA IV-uitbreidingen voor PlayStati... 15
- Nieuws Makers Gothic 4 werken aan nieuwe RPG 13
- Nieuws Bedenker Little Big Adventure werkt... 13
- Review Napoleon: Total War 9



Cool, ben nog steeds bezig met Dungeon Siege ][ lijpe game
Was altijd 'hardcore' Diablo fan. Heb eigenlijk nooit meer een spel gespeeld welke zo speelde. Maar kan ook aan mij liggen. Net even de trailers op hun site bekeken. Ziet er erg goed uit. Demo vanavond maar even downloaden. Denk dat deze onderdeel gaat uitmaken van mijn 'verzameling' (is niet veel :-) )...
ligt hier al in de winkel.. ..
en welke winkel is dat?
Media Markt..
Waarom hebben die gasten altijd alles eerder?
Heb de demo al een tijd geleden gedownload en was niet echt super onder de indruk. Game komt er zeker, maar wel als ie maar 20 euro kost oid.
Demo doet de echte game geen eer aan overigens.
Serieus niet? Is het een wereld van verschil? En waarom was de demo dan niet zo indrukwekkend?!
Scheisse.
Tssl. Huidelende kindertjes hebben te veel recht op meningsuiting tegenwoordig.
bedankt voor de tip.
Talkin' 'bout me?
Nee, KasoZ, Ik heb m'n post geedit. blijkbaar was m'n link naar een site waar je de game goedkoop kon kopen fout omdat ik er a. niets wijzer van word. b. gamer.nl iets mis zou lopen?
Tsja het zal wel.
www.wowtgp.com is stukke goedkoper
Zowel Silver als stalkertje een ban!
Sacred was ook wel grappig, meer hack 'n slash dan verhaal :p vooral de uitbereiding, die wel wat aan de extreme kant zit .
Ik was altijd een enorme Diablo2 fan, eigenlijk nog steeds wel..
Toen ik van meerdere mensen hoorden dan dit spel de "next gen diablo" is, heb ik de demo meteen gedownload, gespeeld.. en ik heb het 2 uur later besteld, vrijdag heb ik hem .
Ik vind de gameplay super, en ik heb alleen de demo nog maar gespeeld. Mensen die de volledige versie al hebben gespeeld zijn zeer te spreken over dit spel.
En het is inderdaad Diablo2 in een nieuw jasje. Je hebt wel eens met andere rpg's in deze stijll dat het allemaal wat op elkaar lijkt.. maar net hier en daar wat afwijkt. Dit spel is eigenlijk in elk punt gelijk aan Diablo, De manier waarop je skils kiest, classes die er zijn etc. Maar dat vind ik alleen maar mooi,Ik heb de demo nu al 3x uitgespeeld met in de demo te spelen classes, en kan niet wachten op het volledige spel.
Thnx 4 the nfo ;-)
Ik speel het al lol
en? is het wat?
hoe is de multyplayer eigenlijk? dat is het enige waar ik nergers ook maar enige zinvolle info over kon krijgen.
Gewoon co-op met maximaal 6 man via Internet of LAN, zoals ook in de review staat?
dank
Lijkt me Cremigggggggggggggggggggg gg!!
ik heb ongelofelijk vele zin om het landschap van Titan quest te sniffen , Free record shop zei dat ze em vrijdag al hadden, maar na een fietstocht van een kameraad bleek dat niet zo te zijn *zucht*, toch heb ik nog steeds zin in het spel en de graphics, gameplay en replay lijken me übervet
Wordt weer fun over hamachi