Gamer.nl
 
 

inloggen | registreren
  • Home
  • Games
  • Nieuws
  • Artikelen
  • Dossiers
  • Video
  • Community
  • Platform
    • PC
    • Xbox 360
    • PlayStation 3
    • PSP
    • Wii
    • DS
  • Forum
Nieuws

Gamer.nl review: Broken Sword 3

29 dec. 2003 14:41 / Gewijzigd 29 dec. 2003 14:41 / Door: Erwin Bergervoet / 7 reacties / Bron: Gamer.nl

Het adventuregenre, dat ooit tot een van de meest dominante spelgenres behoorde, is aan het eind van de jaren 90 langzaam doodgebloed. Adventuregamers moesten het ineens doen met één à twee degelijke titels per jaar, dat terwijl ze er tientallen gewend waren. Gelukkig zaten tussen deze titels nog een aantal echte toppers, zoals het prachtige Syberia en het erg leuke Runaway. En toen was daar Broken Sword: The Sleeping Dragon, het derde deel in de befaamde Broken Sword reeks, welke in 1996 van start ging en al snel tot de betere adventurereeksen behoorde. Revolution Software, de makers van het spel, beloven ons een revolutie die het adventuregenre opnieuw tot leven zal wekken. Grote woorden, maar weet men deze ook in te lossen?Helaas zijn de puzzels zelden echt moeilijk. Het is geen Largo Winch, maar echt veel denkwerk is er ook niet voor nodig. Er zitten slechts enkele redelijk pittige puzzels in het spel, de overige zullen voor de ervaren adventurespeler snel opgelost zijn. Toch kan het nog voorkomen dat je vast komt te zitten, bijvoorbeeld door een van de bugs die het spel rijk is. Zo zat ik op een gegeven moment hopeloos vast. Na uren rond gelopen te hebben op dezelfde locatie en elk object op alles gebruikt te hebben, besloot ik toch maar een walkthrough raad te plegen. Hierin las ik dat ik de telefoon diende te gebruiken, maar wanneer ik dit in het spel probeerde, gebeurde er niets. Er zat toen niets anders op dan het spel opnieuw spelen tot hetzelfde punt, waarop de telefoon ineens wel werkte! Je hoeft de bugs natuurlijk niet persé tegen te komen, maar wanneer dat wel het geval is, is het natuurlijk een flinke domper op het spelplezier. Lees de hele review hier.

Laatste nieuws

  • 17:51 Onduidelijkheid over toekomst Codemasters...
  • 15:57 Sony en David Jaffe winnen God of War-rechtszaak
  • 12:59 Team Fortress 2 krijgt eerste content...
  • 11:47 Tyrannis-uitbreiding voor EVE Online komt in...
  • 11:06 Sega wil vervolgen op Bayonetta, Alien vs....

Reacties op: Gamer.nl review: Broken Sword 3

29-12-2003 15:11 | 0 |
B-Beamy

Jep, of een bug dat je een weg scheurende rode auto zou moeten zien... die er toch niet is. En dan dus niet verder kan, omdat je het niet kan gebruiken als gespreks onderwerp

Avatar van Andad
29-12-2003 15:14 | 0 |
Andad

Nouja.....dan maar Money island III nog een keer uitspelen

29-12-2003 15:24 | 0 |
BombShell

Wel ik vind Broken Sword 3 best wel leuk om te spelen. Idd misschien iets te makkelijk, maar dat zorgt er van de andere kant dan weer voor dat je niet vaak echt vast komt te zitten en gefrustreerd raakt. Wat ik voornamelijk apprecieer in het spel is de vaak subtiele humor (bv het gesprek met de gepensioneerde militair in Glastonburry, goddelijk gewoonweg )

29-12-2003 16:00 | 0 |
RefriedNoodle

Dat soort vern**k-acties haat ik dus... Als je vast zit omdat je iets nog niet ontdekt hebt, soit, dan moet je harder zoeken. Maar als je vast komt te zitten omdat je iets in het verleden niet (of verkeerd) hebt gedaan, en NIET de kans krijgt om daar wat aan te doen, dan heeft het niks meer met adventuren te maken, maar met frustreren. Je kunt het een extra uitdaging vinden, maar voor mij is het masochisme, als je zit te zoeken naar iets wat niet meer bestaat terwijl je denkt dat het er wel is.

Daarom suckte Sierra en rulede LucasArts, imho.

Avatar van Erwie
29-12-2003 16:02 | 0 |
Erwie

Maar in dit geval was het geen spelconcept zoals bij Sierra, maar gewoon een bug.

29-12-2003 16:55 | 0 |
RefriedNoodle

Oh. Dan suckt het helemaal.

15-01-2005 19:30 | 0 |
__FrankliN__

Wie kan me helpen ik zicht echt met een probleem
ik kan maar niet die combinatie van die kluis vinden in dat huis can die dode computergast in het begin van het spel heb alles al doorzocht of moet ik wat anders doen??? ik word gek. wie helpt me ffies??

Thanx alvast

Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.

Nu op Gamer.nl

Review
White Knight Chronicles

White Knight Chronicles

Achtergrond
Playstation Move onder de loep genomen

Playstation Move onder de loep genomen

Achtergrond
Games uit het Oostblok

Games uit het Oostblok

Interview
In gesprek met Shinji Mikami van Vanquish en Resident Evil

In gesprek met Shinji Mikami van Vanquish en Resident Evil

Achtergrond
Van Nederland tot Canada: Slick Entertainment

Van Nederland tot Canada: Slick Entertainment

Review
Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Best bekeken

  • Review Metro 2033 30
  • Nieuws Sony en David Jaffe winnen God of W... 13
  • Nieuws Onduidelijkheid over toekomst Codem... 3
  • Video The Lord of the Rings: War in the N... 0
  • Gamer.nl video Gamejournaal Week 11 2010 0
  • Video Tom Clancy's Spinter Cell: Convicti... 1
  • Games
    • Call of Duty: Modern Warfare 2
    • Battlefield: Bad Company 2
    • FIFA 10
    • Mafia II
    • God of War III
    • Final Fantasy XIII
    • Meer games
  • Nieuws
    • Overzicht
    • RSS feed
    • Meld nieuws
  • Artikelen
    • Reviews
    • Previews
    • Interviews
    • Columns
    • Achtergrond
  • Dossiers
    • Nederlandse game-industrie
    • E3 2009
  • Videos
    • Gamer.nl Video
    • Reviews
    • Trailers
    • Nieuwste video's
    • Best bekeken
    • Gameplay video's
  • Community
    • Blogs
    • Reviews
    • Previews
  • Platformen
    • PC
    • Xbox 360
    • PlayStation 3
    • Nintendo Wii
    • Nintendo DS
    • PlayStation Portable
Hosted by Exonet Internet Services Exonet
Sanoma Uitgevers © 2010 Sanoma Men's Magazines B.V
Gamer.nl is onderdeel van van de Sanoma Uitgevers groep
  • Disclaimer
  • Privacy- en cookiebeleid
  • Adverteren
  • Colofon