WorthPlaying heeft een bijna 150 mb grote demoversie van Chaser online staan, de futuristische FPS die al een tijdje in ontwikkeling is bij het Slovaakse Couldron en nu toch eindelijk zijn voltooiing nadert. De demo is reeds op een aantal magazine cd's verschenen en bied je een klein voorproefje van het uiteindelijke spel. Downloaden doe je hier. Een mirror is te vinden bij GamersHell en een andere mirror bij 3D Gamers.Many people decided that respectable life on Earth was no longer possible as its derelict cities only provide scant shelter to humans suffering poverty on an unprecedented scale. Meanwhile suburbia has become a haven for gangs of violent criminals who have made the streets a place where all innocent people fear to tread. The backdrop to Chaser is a planet Earth that has become a centre for hardship and anarchy.








is het een MP demo, of een SP demo...
Single Player .
Met fouten,
http://home.quicknet.nl/mw/prive/dennisk/foutje.jpg
Hmm, geen één link doet het, zal wel eventjes druk blijven, dit word wachten op meer mirrors
Tegenwoordig moet alles via worthplaying, terwijl dat helemaal geen fijne site is om te downloaden :s.
Jij moet niets, Worthplaying bied die dingen gewoon aan.
Neem US mirror #2 gaat via filefront lekker snel .
deze was wel leuk, maar die Will Roch zuigt echt zwaar
andad zuigt Zwaar
Ik heb eens op de official sites naar meer screens gekeken. Deze zien er goed uit. De game maakt gebruik van een nieuwe engine, dat maakt het ook waard om de demo te downloaden. Er is al lange tijd geen nieuwe 3d engine uitgekomen die zulke graphics presteert. (En dan niet over Doom III beginnen, die is nog niet uit).
http://www.chasergame.com
Helaas zal de game weinig multiplay modes bevatten, DM, Team DM, CTF en nog een soort van task match waarbij spelers een doel binnen een bepaalde tijd moeten bereiken.
gamers hell heeft m nu ook, maar is helemaal vol. www.gamershell.com
Je moet met getright downloaden. Dan kun je met meerdere mirrors teglijk downloaden. En je kunt meerdere keren op een server inloggen, waardoor je sneller kunt downloaden
Ojah joh.
ga jij je eerst maar eens registreren voordat je mensen uitscheldt
Schitterende gfx, heerlijke feel, maar tegenstanders die gauw gaan vervelen en niet overtuigend overkomen, de sfeer is ook goed, beetje een mixed bag dus...
een error die ik steed vaker krijg op WP is
Unable to select database
:S weet iemand hoe dit komt...door het vele data verkeer misschien?
d'r is nergens een goede link te vinden voor deze demo en alles zit vol,kan iedereen niet ff oprotten van internet
Best leuke demo moet ik zeggen, lekker snelle engine, strakke graphics, redelijk puike AI en best pittig. Alleen jammer van die spawende tegenstanders. En bullet-time is ook wel cool trouwens.
Ja heb ik ook ff gedaan maar vind het springen alleen nog een beetje erg houterig gaan :/.
Klopt dat vond ik ook wat minder, gelukkig niet al teveel nodig.
Demo is inderdaad best leuk en het over het springen heb je gelijk, voelt gewoon niet lekker aan. En ik had ook ooit ergens gelezen, d8 in de pczone, dat je a la red faction een paar dingen kon kapot knallen, zoals muren enzo. En ik had nog een punt van kritiek, maar die ben ik ff vergeten
Het spel is erg mooi, maar de gameplay zuigt.
Net ff gedaan,.. maar idd best een cool spel.. enemy's vink beetje gaar, word vaswel verandert in de full ..
GVD !!! ik heb had hem net eindelijk klaar , is het een heel ander iets ( driver cleaner :s ) . En alles is vol of gaat zo rete traag !!
Cloak NT is een vette engine, lijkt zo op 't oog misschien wel net zo goed als de UT2 engine.
Ik vind Chaser ook geen slechte game... Maar met een goed schademodel en wat betere voiceovers kom je misschien wat verder. Ik denk niet dat het een topper wordt zo... beetje standaard
Klik hier om alle reacties te tonen