Ezio Auditore da Firenze, de hoofdrolspeler in de meest recente Assassin's Creed-games, zit als vechter in Soulcalibur V. Dit blijkt uit een trailer op GameTrailers.com. Ook is bekendgemaakt dat de game op 31 januari 2012 uitkomt.
Daarnaast is er een video-interview verschenen met Soulcalibur V-producer Hitsuhiro Taguop GameSpot.com, die even later weer werd verwijderd. Hier zegt Tagu dat Ezio goed in zijn game past, omdat het tijdperk waar hij uitkomt zorgt voor uiterlijke overeenkomsten met de vechters van Soulcalibur V. Er waren eerder deze week al geruchten dat Ezio zijn opwachting zou maken in Soulcalibur V toen er een foto van de game opdook met de renaissancistische moordenaar.









ben niet zo een fan van deze game
maar ik vind het wel leuk gedaan dat ze Ezio erin hebben gestopt
Ja echt heel vet!! Ook mooi dat dezelfde stem gebruikt is
WHOOHOO!!
Must have!!
Hmm.. ik weet het niet hoor.. Ezio behoort gewoon in het AC spectrum thuis.. een van mijn meest favoriete game werelden.. Verliest hiermee een beetje zijn geloofwaardigheid..
Kippenvel van de muziek....o wat is het toch fijn
Ze moeten eens een collaboration doen met zn allen en alle game Iconen in een fighter douwen!
Ziet er wel heel gaaf uit ben echt zo fan van AC dus ook van enzio.
wel jammer van de graphics, verder wel erg leuk