Ezio, de hoofdpersoon in Assassin's Creed II, Brotherhood en Revelations, maakt mogelijk zijn opwachting als speelbaar personage in de aankomende vechtgame Soulcalibur V. Dit blijkt uit een inmiddels verwijderde afbeelding op website PS3 Blog, dat live verslag deed van persconferentie van het spel.
Op de afbeelding lijkt Ezio geselecteerd als personage om mee te vechten. Ook staat hij tussen de andere beschikbare vechters in het selectiescherm, waaronder bekenden als Ivy, Nightmare en Voldo. Kort nadat de afbeelding als onderdeel van een liveblog op PS3 Blog geplaatst werd, verdween deze echter weer. De website meldde ter afsluiting van zijn verslaggeving van het evenement dat verdere informatie die het te zien had gekregen nog niet mag worden vrijgegeven. Mogelijk valt ook de aanwezigheid van Ezio daaronder.










Nice, dat past een stuk beter in de soul calibur wereld dan darth vader en starkiller.
Ja, ik snap niet hoe ze dat zo bij elkaar hadden kunnen stoppen. SW past compleet niet bij die wereld ook al was het wel grappig om te zien. Ezio zou juist de perfecte toevoeging zijn!
omg dit wordt een instant buy voor mij dan
BAAS
alhoewel ik een fan ben van darth vader. paste hij gewoon niet bij soulcalibur
ezio daarin tegen vind ik perfect voor een game zoals soulcalibur.
Vet! Wel een leuke ontwikkeling karakters uit andere games. Ik juich dat toe, op die manier heb je toch wat meer binding dan als het blijft bij de standaardcharacters.
Beste guest-character vind ik nog steeds Kratos in de psp versie.
Geef mij maar pikachu die is pas baas.
Deze comment is verborgen omdat het een reactie is op een slecht beoordeelde comment. Toon comment
Ah komop dit keer heeft onze dorpsgek gelijk.
Deze comment is verborgen omdat het een reactie is op een slecht beoordeelde comment. Toon comment
NOOIT!
who dares to touch ezio? Als hij dan verliest/doodgaat in de game, hoe kan ik de game dan serieus nemen?
o.O. Me wanna play!
Ha, dat is best wel vet! :D
In ieder geval beter dan Yoda en Sith McBland.
lage man
Mannelijke Taki? Ik ben er nog niet helemaal van overtuigd dat Ezio erin past, net zoals meeste guest characters, dit door de stijl van Soul Calibur die toch meer Aziatisch is dan de europese / amerikaanse stijl. Tuurlijk hoop ik dat ik me vergis, desondanks hoop ik dat het een leuke toevoeging zal zijn voor degene die SCV gaan kopen. Ik hou het wel bij andere fighting games die ik niet kan.
Meesterlijk! ezio past idd beter in het universum dan yoda, darth vader en starkiller.