Toki Tori (review)
Apple's iPad (commentaar)
Mass Effect 2 (review)
Red Dead Redemption
SELECT: voetballers
Verkrijgbaarheid
Gerelateerde documenten
Nieuwste documenten
Laatste nieuws
Nieuwste gameforum documenten
Boekreviews
Importreviews
reviews
Guild Wars staat ongetwijfeld, samen met World of Warcraft, aan de basis van het immense succes dat MMORPG’s vandaag de dag kennen. Met de release van de twee genoemde titels kreeg het genre een enorme boost waardoor ondertussen bijna iedereen wel op de een of andere manier in aanraking gekomen is met een Massive Multiplayer Online game. Terwijl Blizzard op dit moment nog altijd druk bezig is met het scherpstellen van hun eerste add-on (The Burning Crusade) komen ArenaNet en NCSoft al met de tweede uitbreiding voor hun Guild Wars reeks op de proppen: Nightfall.
Laat ik om te beginnen eerst even duidelijk maken dat je zonder problemen met Guild Wars: Nightfall aan de slag kunt gaan zonder eerst de twee voorgaande delen (Prophecies en Factions) gespeeld te hebben. Nightfall is namelijk een stand alone add-on, wat wil zeggen dat je van nul af aan kan beginnen te spelen, zonder dat je ooit eerder in aanraking bent gekomen met de reeks. Natuurlijk zal je als nieuwkomer even je best moeten doen om alle aspecten binnen Guild Wars te leren kennen, maar als beloning voor je moeite krijg je een zeer degelijk spel te zien dat wacht om door jou ontdekt te worden!



Meestal moet je, nog voordat je aan het spelen van een MMORPG kan beginnen, je eigen personage aanmaken en ook in Nightfall is dat niet anders. Traditioneel zul je al meteen een belangrijke keuze moeten maken met betrekking tot welk soort persoon je wil gaan spelen. Nightfall voegt als uitbreiding aan het reeds bestaande aanbod twee gloednieuwe beroepen toe: de Dervish en de Paragon, die allebei een volledig andere speelstijl vereisen. Zo krijg je als Dervish bijvoorbeeld onmiddellijk een imposante zeis in je handen, een wapen waarmee je meerdere vijanden tegelijk zal kunnen aanvallen. Verder heb je ook de mogelijkheid om Goden op te roepen, terwijl je als klap op de vuurpijl nog eens gebruik kan maken van magische spreuken. De Paragon zal daarentegen vooral buiten het gevecht zijn ding doen, doordat ze van een afstand speren kunnen gooien en allerlei verschillende kreten en betoveringen kunnen gebruiken om teamgenoten extra kracht te geven.
[1] Goden, zeisen en speren |
Laatste reacties
Laatste forumreacties
Releases deze week


4 december 2006



