Borderlands blaast nieuw genre in!
13 jan. 2010 21:52 / Gewijzigd 13 jan. 2010 21:52 / Door: StrongholdNL / 14 reacties
Borderlands is een potje flink klannen en levelen. Je kan lekker een avond met je vrienden door Pandora reizen. Het is geen MW2 en geen Fable II. Het is een goeie game waarvan een deel 2 zeker moet verschijnen
RPG en Shooter in één game, Veel Veel Veel Veel Wapens.. CO-op is ruig.. Cell Shaded is echt niet lelijk!
Pandora kleuter naam. Kale wereld, Is soms wel saai. Sommige missies slaan nergens op die te makkelijk zijn
Beter laat dan nooit
Het is beter laat dan nooit maar ooit moest er iemand een review schrijven over Borderlands. Borderlands is een FPSRPG zo kun je het noemen. Je zit op de planeet pandora en je moet gaande weg eindbazen vermoorden en makkelijk missies en pittige missies doen.
Bij Borderlands heb je heel veel wapens. Ze spraken dan over de miljoen. Je moet je voorstellen dat je handgun hebt met scope of met beter damage of sneller schietend wapen. Je character begint dus op level 1. Waar het eindigt level 50. Je zou denken:'' is te doen'' maar vanaf een leveltje of 30 duurt het lang!
Het nadeel van deze game vind ik dat je een redelijke kale wereld hebt. Hier eens een checkpoint en hier eens een autostation hier eens een uitgestorven dorpje en dan ga je naar een ''ander land' Borderlands is een huge world. Als je heel Borderlands uitgekamt hebt is het alweer 3e Kerstdag. De Sidemissies zijn echt saai en nutteloos. Maarja je moet je charater level up krijgen ook met *** quests.
de graphics zijn goed te noemen. Het is geen unreal engine ofzo het is cell shaded. Het ziet er getekend uit. Dan maakt het niet slecht. Aangezien de oude look en brilijant uitzag.
Bij Borderlands heb je te maken met Skag's soort honden, Mensen(heb je Bandit's , Pyscho's, Bruiser's,) Rakk's vogels.
Borderlands is een goeie game. Het is de game waar ik eerlijk gezegt van droomde. Ik hou lekker schieten veel wapens en van RPG. Deze game maakt dat één.
En de goeie CO-OP mode. Ik heb hem redelijk ver gespeeld. We zijn level 29 en 30 het wil dus niet zeggen dat je tegelijk levelt. Je skills kan je ook uitgeven. Ik ben die kerel met Turret. Je kan je Turret sterk maken of je wapen goed maken of jezelf sterk maken. Het is hoe jij het wilt!
Bekijk ook:
- Video Vecht in de arena van Mad Moxxi in Borderl... 4
- Video Raak het hoofd in Borderlands: The Zombie ... 9
- Review Borderlands 48
- Video De shooter en de RPG komen samen in Border... 16
- Video Robot ClapTrap worstelt met regie Borderlands 6
Laatste nieuws
Reacties op: Borderlands blaast nieuw genre in!
Om te kunnen reageren moet je eerst inloggen. Heb je nog geen account? Registreer je dan hier.
- Borderlands PC
- Release: 23-10-2009
- Genre: Actie, Avontuur, RPG, Shooter
- Leeftijd: 18+
- Aantal spelers online: 4
- Ontwikkelaar: Gearbox Software
-
8
Lees de review
Schrijf zelf een review
- Borderlands X360
- Release: 23-10-2009
- 8 Lees de review
- Borderlands PS3
- Release: 23-10-2009
- 8 Lees de review
Koop deze game vanaf €38,60
| Winkel | Prijs | Incl. verznd | |
|---|---|---|---|
| Cdplus.nl | €38,60 | €38,60 | bekijken |
| Mediaoffer | €39,95 | €39,95 | bekijken |
| bol.com | €39,99 | €41,94 | bekijken |
| vanleest | €39,99 | €41,94 | bekijken |
| Occidentbooks | €40,88 | €40,88 | bekijken |
| NlStore | €41,14 | €41,14 | bekijken |
| Zercom Computers | €43,30 | €51,30 | bekijken |
| Digital warehouse | €44,50 | €51,45 | bekijken |
| Wehkamp | €47,69 | €49,64 | bekijken |
| GCshop | €48,50 | €50,50 | bekijken |
| 12Game.com | €48,99 | €50,94 | bekijken |
| PS3Home.nl | €49,00 | €49,00 | bekijken |
| Central Point | €52,36 | €54,31 | bekijken |
| Informatique | €55,00 | €61,50 | bekijken |
| Cosmox | €56,99 | €56,99 | bekijken |
| Proxis.nl | €58,99 | €58,99 | bekijken |
| Consoleshop.nl | €59,00 | €59,00 | bekijken |
Video
-
Vecht in de arena van Mad Moxxi in Borderl...
Trailer | 1:19 | SD -
Raak het hoofd in Borderlands: The Zombie ...
Trailer | 1:48 | SD -
De shooter en de RPG komen samen in Border...
TV-Reclame | 1:00 | SD -
Robot ClapTrap worstelt met regie Borderlands
Trailer | 2:38 - Meer video's (PC)
Nu op Gamer.nl
Best bekeken
- Nieuws Epic integreert Steam Engine in Unr... 8
- Nieuws Deus Ex: Human Revolution onthuld 18
- Nieuws Molyneux: "Natal is een grotere sta... 24
- Nieuws Maar twee PlayStation Move-controll... 20
- Nieuws Silent Hunter 5 uit de schappen geh... 5
- Nieuws Command & Conquer-ontwikkelaars ric... 1



huh, blaast het een nieuwe genre in? Je kunt een oud genre nieuw leven inblazen, of een nieuw genre maken, maar een nieuw genre inblazen?
Fantjuh is wakker!
Je hebt gelijk though...
Ik vond het wel een lekker sfeertje hebben, ik waande me in de wereld van de films Mad Max. Weirde psycho's overal en overal wrakken en puinhopen enzo.
Alleen je komt om in de side quests en mijn level was constant te hoog voor de meeste side quests. Ik heb ze toch bijna allemaal gedaan want ik vond ze gewoon leuk maar ik had moeite met fatsoenlijke upgrades vinden.
Leuk einde ook wel. Al had ik van die vault wel meer verwacht. Ik wil epics op/tegen het eind, die heb ik niet gekregen.
Gelukkig is er DLC die (zo te zien) ook echt anders is ipv wat meer missies.
Coop is fun.
Onder het motto van ''De beste stuurman staat aan wal'' (Omdat ik zelf geen revieuws schrijf) moet ik toch zeggen dat je nog veel te leren hebt over het schrijven van een degelijke review.
Revieuws? Volgens mij is 't toch echt reviews...
volgens mij was fallout er eerder hoor en heeft die een nieuw genre in ingeblaasd ik heb hem in solo uitgespeeld dus co-op is een beetje overbodig
Dat van Fallout zat ik me ook te bedenken ja. Naast het feit dat een aantal zinnen niet kloppen en/of niet lekker lopen zou ik in ieder geval de titel aanpassen. Die slaat werkelijk als een tang op een varken.
ingeblaasd wordt steeds zotter hier!
"Het is geen unreal engine ofzo het is cell shaded."
het is juist wel de unreal engine
plus cell shading is een effect :p
Misschien wat meer tijd in je review stoppen, zeg maar een flink meer tijd. Een opsomming van een aantal punten;
De intro moet pakken zijn en lezers aanzetten om je gehele review (uiteraard) te lezen;
Geen samenhang tussen alinea's;
Geen gebruik van hoofstukken, waardoor het lezen wordt bevorderd;
ABN wordt niet toegepast (je kan geen teksten neerzetten als "Ofzo"
Schroom niet om de spelcheck van Word te gebruiken, dat is het minste wat je kan doen.
Kan zo nog even doorgaan, maar laten we klein beginnen.
Aan de andere kant als dit je eerste review is moet je alles nog leren.
Succes met je volgende review!
Mijn vriend en ik hebben dit spel tegelijk gekocht vlak nadat het uit was gekomen op Steam, we spelen veel multiplayer spellen samen en dit klonk leuk, echter voor beide was het 1 grote teleurstelling.
De wereld was leeg, de quests waren er te veel en te saai, veel te veel wapens (als ik veel wapens krijg in een spel, dan raak ik mijn interesse kwijt voor de wapens, je weet dat je er toch nog veel meer krijgt, so who cares?) en het verhaal interesseerde ons niet. Eigenlijk had de game alles waarin wij ons aan irriteren in MMORPG's.
De cel shading vond ik wel erg mooi en de wereld had er naar mijn idee veel mooier uit kunnen zien, de omgeving past wel in het verhaal over Pandora, maar het maakt het wel leeg en saai aanvoelen.
In deze cel shading style komt een zeer kleurrijke wereld naar mijn idee beter tot zijn recht.
De skills lijken me wel leuk, om toch een beetje je eigen draai aan je karakter te geven.
Nu ben ik nog niet ver in de game,(Ik geloof dat we level 15 zijn geworden, voordat we het hebben verwijderd) dus ik kan er niet goed over oordelen, maar mijn vriend en ik kunnen er gewoon niet toe zetten iets te spelen wat we beide zo saai vinden.
Toch wil ik het nog een keer proberen, want we hebben toch 2x 60,- euro voor betaald en op Steam gekocht, dus doorverkoop is geen optie. (Het nadeel van Steam)
Natuurlijk verschillen smaken en zullen er vast een hoop mensen zijn die dit geweldig vinden.
Misschien dat we het spel op hogere levels wel leuk vinden.... Hoop ik....
Ik denk dat een RPG element voor mij alleen werkt als ik het verhaal interessant genoeg vind.
Als ik gewoon lekker wil knallen met vrienden dan pak ik liever een game als Team Fortress 2, Left4Dead of Unreal Tournament.
*zucht*
ik keek zelf erg naar deze uit, maar toen ik hem eenmaal had vond ik hem na een week harstikke saai
het is wel goed bedacht maar niet goed uitgewerkt. Een shooter moet het (naar mijn smaak) hebben van actie en snelheid (kwa doodgaan en zo)
een rpg moet het hebben van een goed verhaal, veel keuzes die echt effect hebben op het verhaal en een open wereld die leuk is om te verkennen.
maar het enige shooter achtige wat je er had was dat je een geweer vasthad en darmee kon inzome, en wat ik ook zo irritant vond (ik was die sniper gast) dat een headshot bijna geen effect had want als je er een maakte liep zo'n gast gewoon doodleuk verder. je had geen gescripte shoot outs of stukjes die echt moeilijk waren( vanwege dat respawn gedoe). ik weet dat het ook een rpg is maar wat ik net zij zijn dit voor mij de echte shooter dingen.
en de enige dingen van het rpg gerne is de sterkte van de wapens, dingen opakken en af en tooe een skill point aan je karakter geven.
okee, de co-op was wel zwaar vet, maar ik heb een xbox, en niet live dus ik kon alleen maar splitscreen spelen, niks mis mee maar als ik dan in me eentje verder ging paste de wereld zich aan mij aan en zo had de guest het steeds zwaar moelilijk
het is voor mij gewoon heel anders uitgepakt dan gedacht
maar mischien wordt deel 2 wel vet als ze van hun fouten hebben geleerd
ik zie ook liever geen kruising tussen diablo en call of duty, maar liever eentje tussen dragon age origins en killzone 2
*nogmaals zucht*